Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hova tűnt az utakról a rengete...

Hova tűnt az utakról a rengeteg 2-es Clio meg Thalia?

Figyelt kérdés
A napokban jutott eszembe, hogy régebben 10-15 éve milyen rengeteg volt az utakból ezekből a típusokból. Manapság meg alig látni. Ezeket már mind elbontották? Régebben szinte tömegautók voltak.
2022. aug. 5. 09:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Van azért még belőlük, de igen sokat elbontottak már. Plusz ezekből rengeteg volt a kotla, múlt hónapban a moratórium végével meg azok eltűntek az utakról.
2022. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen, végül ez lesz minden régi autó sorsa. Idővel még a régiswift is eltűnik az utakról.
2022. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Most komolyan azon csodálkozol, hogy hova tűntek a 15 éves autók az utakról?
2022. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Igen, azon. 15 éves autó szerintem általában még nem használhatatlan, ha normálisan bánnak vele és karbantartják. Más márkájú autóm van, 17 éves. Gyári állapotú, minden extra működik rajta, a fényezés is tökéletes. Szóval egyáltalán nem bontóérett.
2022. aug. 5. 11:50
 5/23 A kérdező kommentje:
Szerintem kinézetre sem a szánalmasan öreg, semmire nem jó, csotrogányok ezek a Renault-k még. Igen, ezen lepődtem meg. Hasonló korú, 2000-es évekbeli autókból Pl Swift, Fabia, G/H Astra, 2-es Focus, 5-ös Golf, stb. még bőven van az utakon.
2022. aug. 5. 11:54
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Kiöregedtek. Mondjuk nekem van egy 2008-as 1.4-es, a Campus változat.
2022. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én 2005-2006 környékén nézegettem a Cliokat. Első autóm lett volna, akkor nagyon tetszettek. Talán még a nyomtatott katalógus is megvan, amit akkor a szalonban nyomtak a kezembe. De aztán más lett végül, nem kerültem közelebb a márkához. Nyilván ez relatív, de nekem nem tűnik úgy mintha ez az őskorban lett volna.
2022. aug. 5. 12:00
 8/23 A kérdező kommentje:
Meg emlékszem akkoriban a Thaliákat is nagyon vitték, annak ellenére hogy akkori szemmel is nagyon furcsa, ormótlan volt a fara a típusnak.
2022. aug. 5. 12:02
 9/23 anonim ***** válasza:
62%
Bontókba és Afrikába
2022. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%

Ez túlzás hogy eltűntek... Thaliat minden nap látok vagy hatot-nyolcat legalább, Clio-t is azért látni még, nem egy ritkaság. De mivel vannak nagyobbak jobbak, lecserélgették a tulajok, ennyi.


Inkább az újabbik Thalia amiből kevés van. Kevesebb mint az említettekből.

2022. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!