Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2022-ben ár/érték arányban...

2022-ben ár/érték arányban melyek a legjobb 50cc motorok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hetekben kicsit beleástam magam az 50cc motorok világába és elég vegyes véleményeket találtam a különböző típusokról interneten ezzel kapcsolatban. Kíváncsi lennék a ti véleményetekre ezzel kapcsolatban. Elsősorban Supermotokkal, illetve Endurokkal kapcsolatban nézelődtem (Derbi Senda, Aprilia SX/RX, stb.), de természetesen a témával kapcsolatban akármit meghallgatok, amivel növelni tudom a tudástáram.

2022. aug. 6. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek szinte mind ugyanazok, csak más név van rajtuk. A blokkjuk pedig Minarelli AM6 , vagy D50B
2022. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
oszt szétnéztél az európai 50cc-s gyártók termékei közt? Mert elég szegényes a példa. A jobbakat nem is ismered? Felsorolni is hosszú, ott a net, megtalálod azt a legalább 50 márkát/típust amivel gyarapodhatsz.
2022. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!