Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leszakadt hővédő lemezt...

Leszakadt hővédő lemezt leszedhetem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem véletlen van ott, de mégis az a kérdésem hogy lehet e belőle baj rövid vagy hosszútávon ha az nincs ott? A kipufogó feletti kb 1 méter hosszú hővédő lemezről beszélek. Renault Megane II

2022. aug. 7. 14:54
 1/7 hypno ***** válasza:

Ahogy rod is azt nem véletlenül rakták oda. A kipufogó eleve forró.

Ha le van szakadva, akkor nincs választásod, mert ha lifeg az sem jó.

Szerintem maradj a rövid távnál.


Én arra tippelek hogy hosszú távon baj lesz a hiányából.

2022. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha felette csak váz van, akkor nem nagy baj, mert az csak az utasteret védi a melegedéstől. De a tank mellett nyilván baj a hiánya, akár rövid távon is.
2022. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja meg az sem mindegy, hogy pl. részecskeszűrőnél van ez a lemez, vagy csak csőnél? Előbbi sokkal forróbb.
2022. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

amíg nem balesetveszélyes, hagyjad ott. Jobb sérült állapotban, mintha nem lenne ott semmi.

Egyébként a hiánya tűzveszélyes

2022. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 krwkco ***** válasza:
Ha csak az alulemez szakadt át a csavarnál, akkor tegyél alá egy nagy alátétet. Csinálj egyet lemezből.
2022. aug. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagy alátét lemezből, ez a megoldás. Csavar alat szét szokott rohadni ugyebár a lemez.
2022. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom hogy csináltasd új hővédő lemezt, ha nincs ott akkor a váltó kábelek tönkre mennek és azt is cserélni kellesz.
2022. aug. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!