Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most hogy leállt a Százhalomba...

Most hogy leállt a Százhalombattai finomító, az OMV és SHELL üzemanyagait hol fogják gyártani?

Figyelt kérdés

Ugye jelen helyzetben az OMV és a SHELL is a MOL-tól vásárol, sőt a Schwechati finomító is áll egy karbantartást követő üzemzavar miatt.

Marad a Pozsonyi finomító.

Vagy egyéb?



2022. aug. 8. 01:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Szabályozza majd magát a piac. Most is hetek óta olvasom, hol nincs üzemanyag. Érdekes, legalább kávézni mindenféle kútnál megálltam Budapest és Zamárdi között, sehol nem volt kiírva, hogy bármi nem lenne. Rendszeresen vezetek az M4-esen, mindig mindenhol van mindenféle üzemanyag. Motoros vagyok, a MOL "napi egyszer tankolhatsz" szabálya kicsit bebaszott az átlag 3-8 literes tankolásaimhoz, nem baj, tankolok a konkurenciánál. Aki annyira pánikolni akar, szívjon át egy kétliteres palackba üzemanyagot, hogy legyen tartalék a csomagtartóban, ha neadjisten üres a tank és a legközlebbi benzinkúton nincs ellátás...
2022. aug. 10. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 NTBS ***** válasza:
Máshol.
2022. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#9


Olyan, hogy névtelen oldal, nem létezik. Bárkiről bármit ki lehet deríteni, ha nagyon akarják és a neten mindenkinek van lábnyoma.


Viszont, őszintén, nem sok esély van rá, hogy feljelenti a cég belső adatok kiadásáért. Mondjuk ahol én dolgozok ott a munkaszerződésben benne van, hogy mit mondhatok a munkahelyről és mit nem.

2022. aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!