Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Személygépkocsi raktér átalakí...

Személygépkocsi raktér átalakítás. Mit szabad engedély nélkül?

Figyelt kérdés

Kemping autót szeretnék építeni. Ez annyit jelent, hogy a raktér falát beburkolnám fával valamint szigetelném. Betennék egy kivehető ágyat vagy matracot. Mondjuk egy Volkswagen transporter lenne a jármű. Ami alapból 5 fős de én kivenném a hátsó sor ülést. De ahogy láttam van gyári 2-3 fős is.


Így ez átmenne műszakin vagy esélytelen?


Miben lenne más a helyzet ha papíron kisteherautó lenne?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2022. aug. 13. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
engedélyeztetni kell
2022. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teherautónál el kell választani a rakteret és az üléseket mechanikai védelemmel. Ez általában fémfal, de lehet rács is. Inkább a személyszállító kisbusz verziót ajánlanám erre a célra.
2022. aug. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló:

Alapból nem zavarna az elválasztó ha a személygépkocsis út nem járható. Szeretném elkerülni a engedélyeztetési eljárást ha lehet.


1. Válaszoló:

Tudnál segíteni, hogy melyik opcióra írtad az engedélyeztetést? El tudnád mondani, hogy pontosan hogy néz ki a folyamat? Nem sok infót találtam neten ezzel kapcsolatban.


Köszi!

2022. aug. 13. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!