Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak régi Mercedes...

Első autónak régi Mercedes 190 jó lenne? Sokat fogyaszt?

Figyelt kérdés

2022. aug. 15. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A 2,5 dízel elég keveset fogyaszt és akár fáradt olajjal is üzemel.

Hogy jó lenne-e? Napi használatra nem vennék ilyet. Csak azért mert elég drága egy tényleg jó állapotú és sajnálnám erre napi használatra.

Viszont hobbinak, veteránozni igen.

2022. aug. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 krwkco ***** válasza:
97%
Ha mondjuk egy veteránautó-szerelőnek egész életében soha nem volt autója, akkor neki ideális lenne. Pl. amikor nyugdíjba megy.
2022. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

2.5 TD 6-7 liter között eszik vegyesben. Gyakorlatilag pont annyit, mint az én 10 éves 2 literesem. Persze károsanyag terén már más a helyzet.

Azt nem tudom napi használatra jó lenne-e. Ha kifogsz egy jó állapotút, akkor tudnád így használni (apám ezt teszi, de 30 éve vette az autót). Most van benne 180 ezer, ami nem sok, de minden alkatrész gyári rajta (persze kivétel a kopók)

2022. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nem
2022. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A dízelek keveset esznek ha jó állapotú a motor.

A benzines azért már tud enni :)


Nekem 2.5D van, bejártam már vele az egész országot keresztül-kasul.

Aprópénzből fenntartható ha a karosszéria nincs szétrohadva.

Egy jó állapotú azért kb 2 millió ft, azt pedig én már sajnálnám minden nap ütni vágni.


Ha mákod van akkor kifoghatsz jót is 1 millióért de alatta felejtős.

2022. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!