Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért megy szaggatva a robogóm...

Miért megy szaggatva a robogóm?(Malaguti F12 digit lc) Többi lent

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne, hogy mai nap kezdte, hogy ha húzok neki gázt akkor szaggatva megy, nem folyamatosan. Olyan mintha ki-ki hagyna a szikra vagy nem is tudom. Szaggat,akadozik, nem egyenletes. Új gyertyákat tettem bele, megnéztem a szimeringeket is, minden 1 hónapos config, 50-es a karbi is új 17.5-ös dellorto és ki van pucolva.


Alapjárata az rendben van, a gyertya színe őzbarna. Mikor leállítom másnapra egy kis olajfolt van alatta, viszont ez már felújítás óta ilyen, szóval azt én kizárnám.

Így esetleg van valakinek valami ötlete hogy mit nézzek át? Mikor megyek vele megy a motor, használható, viszont ez a szaggatva menés idegesít



2022. aug. 17. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Az F12-nek Ducati gyújtása van. Kényes mint a fürdősk**va. Ott keresd a hibát.
2022. aug. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gyanakodok hogy a gyújtással lesz valami. Mit nézzek meg a gyújtás környékén, mit mérjek és mit figyeljek? Euro 2-es gyujtás van rajta. Ma le is állt alapjáraton de egyből indult. Olvastam hogy át lehet alakítani a gyújtását yamaha gyújtásra, ezt esetleg nem tudod hogy megoldható-e?
2022. aug. 18. 12:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Én először az akkut csekkolnám. A Ducati nem tud működni akku nèlkül. Saruk tiszták l1enek, az akku melletti biztosíték rendesen érintkezzen. Aztán lehet csekkolni a gyújtás stekkerét. Ne legyen vizes, koszos, oxidos, ne lötyögjön. Végül a gyertyakábelt is ellenőrizd. Sem a trafón sem a gyertyán nem lötyöghet.
2022. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!