Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Személy autó online ottholi...

Személy autó online ottholi kreszt ki mennyi idő alatt tette le? Tehát nem járok be a tanfolyamra ha nem otthol tanulom,tesztezek stb E-titan program

Figyelt kérdés

Mennyi időt tudtál naponta rászánni,esetleg hány modult csináltál meg?

Elsőre mind sikeres volt?


(Munka helyemből adódóan nem tudok bejárni az órákra ,pedig tudom hogy jobb lenne!)



#KRESZ-teszt #Személy autó jogosítvány
2022. aug. 22. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem jobb, nalunk mar nincs is tantermi..

2 hónapot szántam rá, meló, család mellett nem tudtam nagyobb tempóba haladni. Hogy hogy hany modult csinaltal meg??

Csak akkor enged tovabb, ha egy modult vegigvettel, es sikeres modulzatot tettel

2022. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Napi 2 órám van rá jobb esetben.

Munka hely stb mellett sajnos nem megy több.

Első modul záró rész vizsgám meg volt sikeresen de átlag 93%okat tudok teljesíteni ritka ha 100%sikerül.

15 éve van nagymotorra jogsim

Ebbe az autósba tévesztek is ezt-azt+sokmindenbe más

2022. aug. 22. 19:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7 hétbe telt (2021.06.07. - 07.25.), de a nyaralások és a nyári munka miatt volt, hogy 1,5 hétig rá se néztem. Ha folyamatosan foglalkozol vele napi 1-2 órát, akkor 3-4 hét alatt megvagy vele.
2022. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel nem jobb szerintem a bejárós oktatás. Így legalább akkor tanulod amikor van kedved nem amikor van időpont és muszáj lenne menni...


Nekem 3 hét volt B-re.

2022. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bejárnék én,csak váltakozik a délelött/délután müszakom és mindig el vinné a szabadságot...


Nagyon köszönöm hozzászólásaitok

2022. aug. 23. 04:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én június végén kezdtem el neki állni a KRESZ-t tanulni.

Sokszor volt olyan, hogy heteket hagytam ki, mert agyilag képtelen voltam felfogni az olvasottakat, így nem érdemes ezt erőltetni, míg újra nem leszek jó állapotban. Most érettségiztem le, és nem pihentem még ki, de akkor is belevágtam, kitudja milyen helyzetek meg hülyeségek jönnek így..

Augusztus 10 körül véghez vittem a modulokat, elmehetek vizsgázni. Holnapután lesz a vizsgám.

Ha tanulok, akkor általában 1-2 modult viszek ki, és 2-3x csinálom meg a modulzáró tesztet.

Akkor enged tovább a gép, ha sikeres modulzáró tesztet csináltál, másképpen nem enged tovább.


"Elsőre mind sikeres volt?" A válaszom: nem. Sokszor volt már olyan, hogy nem sikerült. A próba vizsgán is kb. 5-ször nem engedett át, de 20-szor igen, hibátlanul még nem sikerült eddig.

2022. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6

Sok sikert a vizsgához!

Amikor csak időd engedi, csináld a próbavizsgákat! Én addig csináltam, amíg nem lettek stabilan 73-75 pontosak. Vizsga előtti délután megcsináltam az első hibátlant, ami másnap élesben is sikerült. A lényeg, hogy minél többet csinálod, annál jobb, a 3 pontosakra pedig különös figyelmet fordíts, a többsége egyszerű, csak jól meg kell nézni, van-e tábla, lámpa stb.

2022. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2022. aug. 24. 04:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha van nagymotorra jogsid, akkor sima. Én 10 éves B jogsival csináltam a nagymotort idén, végigkattingattam egy este, hogy minden zöld legyen, aztán vizsgáig csak próbateszteket csináltam.
2022. aug. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!