Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e46 318ci-ben szeretnék...

Máté 1980 kérdése:

Bmw e46 318ci-ben szeretnék motort cserélni e46ban is szerelt 30ire,milyen folyamatai vannak annak ha én hivatalos átalakítást szeretnék tehát bepapírozni a motort?

Figyelt kérdés

2022. aug. 23. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Bepapírozni sehogy sem fogod tudni.
2022. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Totalcaron volt erről egy cikk korábban. Ha jól emlékszem mèg regadót is fizettek.
2022. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olcsóbb ha veszel gyári 30i-t.
2022. aug. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, totalcar-on keresd meg a cikket. Részletesen le van írva egy Golf IV esetén bemutatva. Ami fontos, hogy olyan motor legyen, amivel szerelték a típust. Valamint arra is fel kell készülni, hogy rengeteg sallang cserés lehet, váltó, önindító, kábelköteg, fékek stb stb. A legjobb, ha bemész a helyi NKH-ba és elődadod mit szeretnél (amikor már kellően felkészült vagy) és majd elmondják mennyire van kedvük megsz/patni
2022. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Igazából tudom a változásokat komplett donor kocsim van mellé hajtással kipufogó rendszerrel és futómű ,fékkel. Csak a be papírozás menete nemtiszta mert az egyik nkh terveztetni akar féket a másik azt mondja teljesen más menete van pl ők nem akarnak terveztetni mert típus azonos a fék.

2022. aug. 23. 21:10
 6/9 Kbalazs1993 ***** válasza:
A 318 és 330 teljes hajtáslánca különbözik, a 318ban gyengébb váltó, más kardantengely, más áttételű és kisebb difi, vékonyabb feltengelyek vannak, de még a fék is kisebb. Nem éri meg, szét fogja verni az egészet, ha kicsit keményebben használod. Add el és vegyél egy hathengerest.bar én nem ajánlom az m54 motort, ha már e46 inkább egy m52tu, mondjuk egy 328i-ben.az egy elég jó technika
2022. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kbalazs1993 ***** válasza:
Előző vagyok, bocs, nem láttam, hogy van komplett donor auto.
2022. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5: A bejelentett lakcímed szerinti megyei NKH-ba menj, mert a végén úgyis ott fogják csinálni és az számít majd, amit ott mondanak. De ha két kocsi is van, pláne jobban jársz, ha donort elbontod, a gyengét meg eladod egyben, és veszel egy erőset
2022. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor már miért nem a donor autót rakatod rendbe?

Úgy gondolom egyszerűbb lenne ha nincs szarrá rohadva.

2022. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!