Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt állok.Szere...

Autóvásárlás előtt állok.Szeretnélek titeket megkérdezni hogy vajon ezaz autó jó választás lehet-e ebben az árkategóriában?:

Figyelt kérdés

[link]

Nagyon tetszik az alábbi külföldről behozott autó és tisztában vagyok vele hogy a kilóméter az biztosan nem valós, viszont tudom róluk hogy ezek a motorok nagyon sokat elmennek gond nélkül általában. Én az állapotát nézem és nem a kilómétert.Természetesen már felhívtam őket telefonon,viszont az élőbe megtekintést megkell fontoljam mert 300km-re található az autó tőlem. Azok segítségét szeretném kérni akik járatosabbak ebben a témában és meghallgatni a véleményüket hogy vajon megéri-e ez a jármű?



#autó #autóvásárlás #mercedes c 200 cdi
2022. aug. 28. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Inged, gatyád rá fogmenni erre. Eleje-hàtulja törött lehetett, rohadnak, de olyan helyeken amit vásárláskor nem látsz és szerintem túl van árazva.
2022. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

#1-esnek igaza van.


Ezek alapból hajlamosak rohadni és nem látható helyen indul meg, hameg egy autó törve volt nem szabad megvenni! Ez aranyszabály, mert jól senki nem fogja tudni megcsinálni. Szeritnem felejtsd el mert ez az autó egy hulladék, ennél drágábban sem fogsz jót találni, és nincs jó állapotban. A képeken tipikusan az az eset látható hogy kívül szép, belül rohad. Perszeha annyira szeretnéd megnézheted élőben csak szerintem felesleges emiatt annyit utazni mert nem jó az autó.

2022. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az autó egyetlen előnye, hogy nem klasszik pápaszemes, így nem 100%, hogy szét van rohadva (csak 70%). Az ismeretlen előéletű CDI motor meg egy olyan kaparós sorsjegy, ahol a főnyeremény az, hogy nem kell súlyos százezreket ráköltened.


Ha nem gyerekkori álmod a típus és nem állsz készen arra, hogy szemmel látható összegeket költs rá, akkor inkább keress mást!

2022. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Felejtsd el. Pénztemető.


300 kilométert meg pláne ne utazz érte.

2022. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezek a pápaszemes mercik voltak a maercédesz legszarabb autói, a kb 2001-2009 ig gyártott merciknek nagyon rossz hírük van


rohadnak, és müszakilag is szarok


Én nem javasolnám neked hogy ilyen autót vegyél


De ha mindenképp ilyet akarsz venni, akkor inkább magyarországi üzembehelyezésűk között keresgélj+ én tuti nem mennék 300 kilométerre azért hogy megnézek egy autót... Közelebb nincs?

2022. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a motorháztető és csomagtartó is ferdén áll, valószínűleg törve volt, kihűzták, de nem tökéletesen
2022. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy nem. Az ugyanilyen korú kommersz Fordokból és Opelekből is drágábbak a jó állapotúak. Lehet őket ugyan kapni 1.2M-ért, de az még inkább a lerúgott kategória. Ez meg egy Mercedes 1.2M-ért... na tippelj.
2022. aug. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért (1-1.5M) inkább egy 15 év körüli kisebb Toyotát vennék, négyhengeres szívóbenzines motorral. Az még kiszolgálna 8-10 évig biztosan, ha nem tovább. Az általad linkelt kocsit nemhogy nem venném meg, még 10km-t se mennék érte...
2022. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogyha ez jó autó és vétel lenne, akkor a nepper nem árulná, mert vagy megtartaná saját részre, vagy már valami haverja lecsapott volna rá.
2022. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ennél egy 1000-es Swift megbízhatóbb, mellesleg 3-400 euróért kitűnő masszázs...
2022. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!