Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Duster vagy Vitara? Melyik...

Duster vagy Vitara? Melyik szebb és kényelmesebb? (Új szalonautóról van szó, nem használt régebbi generációs)

Figyelt kérdés
2022. aug. 30. 06:45
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ezek már egész jónak tűnnek, voltam tesztvezetni, de sokminden nem derült ki szamomra ezidő alatt
2022. aug. 30. 06:46
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Duster robosztusabb és jobban bírja a dagonyázást, a Vitara moternebbnek hat és inkább városi közegbe való.
2022. aug. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Egyik sem terpre ajánlott. Attól hogy városi terepjáróez az általánosítás elég vicces azért. Városba való..

Az x5 is városba való?


Mindegy, majd ha valaki hátha tud valamit róla hosszú távon..

De lehet jobb lenne Facebook csoporot keresni

2022. aug. 30. 06:57
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Duster kimondottan jó terepre csak mondom
2022. aug. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#4 Kérdés mit jelent a terep, ha egy földes utat pár pocsolyával olyan terepen szinte minden SUV elboldogul ahol a Duster, sziklát mászni meg nem ezzel kell menni.
2022. aug. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Dustert én például nem vinném komolyabb terepre. Oké hogy SUV forma és magasra van emelve, de akárhány Duster mögött mentem az úton mindnél látszik hogy az autó alatt mélyen a karosszéria alatt lóg a féltengely vagy mit tudom én mi, tökéletes pont amit terepen le tud verni az ember.
2022. aug. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
felesleges ezen vitatkozni. Ha valaki szégyenli a suzuki nevet, az bátran vegyen Daciát..ha viszont ismert (világ)márkát akar, akkor suzuki. A Dáciával ugyanúgy lehet menőzni a faluban.
2022. aug. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A Dacia nagyon sokat fejlődött az utóbbi pár évben, de a Suzuki valamivel jobb minőségű. A Dacia viszont tágasabb. Igazából neked kellene eldöntened.
2022. aug. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És menettulajdonságokat tekitnve? Kényelem? Menezltzaj?
2022. aug. 30. 08:27
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a Vitara szebb.
2022. aug. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!