Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kitől van az idézet, és hogy...

Kitől van az idézet, és hogy szól pontosan?

Figyelt kérdés

Meg a Drive to Survive-ban volt, es roviden igy szolt: Adj egy gyereknek egy rajzolt autot, hogy szinezze ki, pirosra fogja kiszinezni.

Roviden emiatt piros a Ferrari szine is (?).



2022. aug. 31. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Rossz kategória!!!
2022. aug. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne rossz kategória?

Erről szerintem a Ferrari-gyár alapítója, Enzo Ferrari döntött annak idején, úgyhogy gondolom, ő mondta.

2022. aug. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Enzo Ferrari mondta:

[link]


Itt kb. úgy szerepel, hogy kérj meg egy gyereket, hogy rajzoljon egy autót és bizonyára pirosra fogja rajzolni.

2022. aug. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem rossz kategoria. Meg rossz is lenne, de sokaig tart leszarni, ink ideirod a hulyeseged xd

Am koszonom a segitseget!

2022. aug. 31. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is piros autó volt a jelem oviban, apám meg is mondta, ha ez változik, átírat máshova. Motoroknál is, akármilyen géped lehet, a járókelő meg a kisgyerek nem a fekete-fehér-szürkét fogja megcsodálni a parkolóban, hanem a pirosat. Ha egymás mellett van egy bordó meg egy piros, akkor is a pirosat. (Én sajnálom, hogy az újabb autók olyan seszínűek, sosem találom a parkolóházban. :D)
2022. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!