Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hyundai Coupe (2007-2009)...

Hyundai Coupe (2007-2009) vélemények?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Hyundai I30-om van, 2011-es 80kw és nagyon szeretem, sosem volt semmi baja egyelőre, de arra gondoltam, hogy kicsit sportosabb kocsira cserélném, mivel még fiatal vagyok (21/f) és szerintem egy nagyon szép élmény lenne.

Sok kocsit néztem, jelenlegi tőkém olyan 2-3,5 millió között van.

Nem vagyok az a nagy versenyező típus, nem vágyom brutális teljesítményekre, épp ezért is szúrta ki a szememet a Hyundai Coupe, gyakorlatilag egy ferrari beütésű szerény kocsi xd

A kérdéseim azok lennének, hogy mennyire használhatnám napi szinten ezt a kocsit? Fenntartása hol mozog? Milyen szinten megbízható? Esetleg ehelyett ti mit vennétek a leírtak alapján?


Előre is köszönöm minden választ!!!



2022. szept. 3. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
A kinézetén kívül semmi "sportos" nincs benne.
2022. szept. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen és pontosan ezt értettem a leírásomban is, nekem inkább egy szép kinézetű autó kell, minthogy egy erős sportkocsim legyen. Kifejezetten a kinézete miatt tetszik.
2022. szept. 3. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A sportkocsiba nem csak erő kell, hanem fék is meg egy jó futómű. A Cupe műszakilag alig különbözik az i30/ceed párostól. Ha már sportos külső akkor valamiféle jobb vezetési élményt várna az ember, aztán a valóság az, hogy ugyan olyan mint egy átlag családi autó. Cserébe legalább műszakilag egy biztos pont. Karosszéria és a beltér elemeire vigyázz, mert az nem áll hegyekben hozzá mint egy i30-hoz.

Hogy mit vennék helyette? Hosszú lenne a lista, hogy én mit vennék ami jól is néz ki, de több élményt ad mint egy hétköznapi autó (MX5 biztos rajta lenne).

De mivel neked csak a kinézet kell, így vedd meg ezt nyugodtan. Egy teljesen hétköznapi autó, sportos kinézettel. A Ferrari beütést viszont sehol nem találom benne.

2022. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is ezeket nézegem éppen. Ez megnyugtató, ha mások szerint sem egy pénznyelő autó. Az ilyen kinézetű autólnál mindig az az első gondolata az embernek, hogy vajon hány százezret kell éve szinten szervizre költeni egy ilyenért.
2022. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!