Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 99 1.0es ha...

Suzuki swift 99 1.0es ha elveszem a gázt leáll olyan mintha ha alapjárat le esne ,aztán be tudom indítani ha van sebessègem ráengedem a kuplungot . Egyèbkènt ha beindítom kicsit alacsony az alapjára de nem áll le . Ezt lassan kezdte hetente naponta?

Figyelt kérdés
Mostanában pedig mindig . Úgy tudtam hazahozni hogy nem vettem el a gázt .Mi lehet. A hiba ?

2022. szept. 6. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, a hiba lesz az.
2022. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 krwkco ***** válasza:

Általában egy autónál ilyen hibát okozhat az alapjárati szabályozó elpiszkolódása, akadozása.

Vagy bármi ami rontja a motor működését: hamis levegő, gyujtáshiba, injektor porlasztási hiba. Attól függően, hogy ebben a 99-es Swift-ben melyiket használták.

2022. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet több dolog, de ezeknél az autóknál az injektor tönkremenetele gyakorlatilag típushiba. 97-től Bosch injektorral szerelték a régi Swift autókat, csak ezek hibásodnak meg, a 97 előtt használt Denso injektorra ez nem jellemző. Injektor csere a megoldás, jó állapotú bontottra vagy új, utángyártottra. Én utóbbi árának feléért vettem egy átalakított Denso injektort, ugyanis alapból nem megy rá a 97 utáni autókra a 97 előtti injektor. Évek óta hibamentes.
2022. szept. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat ! Ha injector hiba áll fent ,azt hogy tudnám mèrni vagy èszlelni, hogy biztos az a rosz ?Mert ez a hiba menet közben jelentkezik csak szóval bele sem tudok nèzni ! Injectorsz lehet valahogy tisztítani vagy fel újítani ? Vagx mindenkèpp másik kellene ?
2022. szept. 7. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!