Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Punto 2 alsó kereszttartó?

Punto 2 alsó kereszttartó?

Figyelt kérdés
Ütköztem és összetört a lökhárító meg az alsó kereszttartó átütötte a hűtőt. Minden megvan, hogy megcsináljam de kereszttartó nincs, meg hegeszteni is kéne. Kikalapálom, úgysem látszik. Jó az? (Utána kalapácslakkal lefestem). Gyakorlott embert keresek a témában..

2022. szept. 7. 18:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Ui.: a lökhárító merevítőről beszélek.. tudom, hogy csak van. Szóval szerintem ez amit írtam jó lenne.. persze bontott zárhíd, lökös és géptető van.. na meg hűtő és hűtőkeret újonnan.
2022. szept. 7. 18:41
 2/6 anonim ***** válasza:

Jóvanazúgy, ne szarozz vele. Végülis csak egy gyűrődési zóna, ami csökkenti az esetleges sérüléseket (akár az utasokét is) egy balesetnél.

Kalapáld ki, úgysem látszik.

2022. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tette is a dolgat mert megvedte a motort.. de annak ellenere hogy sajnos ez tortent, nem erre hasznalom az autot.. attol meg ott van a helyen, hogy ki van kalapalva. Nem? Nem tort ossze csak elhajlott...
2022. szept. 7. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Mire vissza kalapálod meg elgyengül, nyúlik az anyag rácsszerkezete a hajlásnál. Senki sem erre használja az autót, neked sem ez volt a terved, de ezek egyszer használatos elemek.
2022. szept. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok sem idoben szerezni.. (muszakira kell vinnem) sem hegeszteni ha lenne. 2 ismeros szakmabeli szerelovel beszeltem es ok azt mondtak, hogy nyugodtan ha nem tort meg ussek ra 1-2t es visszamegy. Ne ugy ertsd hogy teljes hosszon szetment.. csak egy kis hajlat van ami miatt pont kinyomta a hutot.
2022. szept. 7. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Értem.

Viszont akkor a kérdésnek a miértjet nem értem.

Hiszen már eldöntötted...

2022. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!