Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan döntsek? VW Polo...

Hogyan döntsek? VW Polo classic (sedan), Seat Cordoba, Opel Astra G között?

Figyelt kérdés
Kb. 2001-2003 évjáratban érdekelne. Nekem az Astrát ajánlották a megbízhatóság, az olcsó alkatrészek miatt. A Seat állítólag sokat zabál, ez reális? Nem versenyzésre kéne, tehát én Astrából 1.2-re gondoltam, Seatból az 1.4-re. A Polo Classicot is szidták, hogy nem az igazi német precizitás terméke, az elektronikája nem jó. Ezeknek mennyire van valóságalapja? Mit ajánlanátok ezeken a típusokon kívül? Kb. 900 ezerig fér bele. Elsősorban saját tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2010. szept. 25. 13:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Persze hogy VW. Seat felejtős, esetleg az Opel. A VW nagyon megbízható (tapasztalat, most is az van)
2010. szept. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Oké, ha van tapasztalatod, akkor kérdezném, hogy azt hallottam elég drága az alkatrész hozzá. Mondjuk egy opelhez viszonyítva. Most Suzuki van 13 éves. Ehhez képest mennyivel drágább? Mennyit eszik normál vezetési stílus mellett, főképp városban (Bp-en lenne használva többnyire). Elektronikájáról mit tudsz mondani (ezt hallottam negatívumaként)? Köszi!
2010. szept. 25. 14:11
 3/26 anonim ***** válasza:
15%
Elég jellegtelen autók ezek. Vw benzines mocikra jellemző, hogy zabál de nem megy, meg 1,4 ből kihoznak 75 lovakat.. Felejtős. Rover 214, Rover 25. Ezeket ajánlanám, kb. ez az árkategória, full extra az összes. 1,4 esek 103 pacisak (Honda moci van benn)! Nem jön veled szembe két percenként, na meg van stílusa! Ami a fönti verdákról nem mondható el.. Volt ilyenünk olajat cseréltünk benn meg légszűrőt.. :)
2010. szept. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
1. VW=Seat..
2010. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
2-nek: köszi. Nekem családi autónak kell, nem versenyezni vele és nem igazán érdekel, hogy jellegtelen. Ennyi pénzből kell kihoznunk úgy, hogy ne zabáljon sokat lehetőség és ha valami besz@rik rajta, akkor ne költsük rá a gatyánkat lehetőleg. Én úgy gondolom a Rover nem olcsó mulatság, ha abban valamit cserélni kell. Szóval a lényeg, ebből a 3 típusból kéne választani, mert már erre szűkült a keresésünk. Benne volt a Rover is, de a fenti okok miatt kiesett. Köszi mindenkinek várok még véleményeket.
2010. szept. 25. 14:20
 6/26 anonim ***** válasza:
figyelj én az astrát ajánlom, de 1.4essel vedd szerintem, városon kívül 1.2vel csak küszködne. Amúgy az Astra messze a legnagyobb.
2010. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó. Mi is nagyon az Astra felé hajlunk, csak abból van a legkevesebb ebben a kategóriában (kor, ár). De mondjuk nem rohanunk, van idő..... Jelenleg 1.0-s suzukink van, igazából ez sem gyorsul, emelkedőn váltani kell, szóval nem hiszem, hogy nagy gáz lenne az 1.2-s Astra, de majd meglátjuk! :)
2010. szept. 25. 14:25
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
71%os teljesen hülye. pont ezaz hogy nem jön veled szembe magyarán nem kapsz hozzá alkatrészt. am sem jó autó a rover. 1.9 pdtdi van a vw-ünk ben, nagyon megy, vegyesben még nem evett 6 felett, inkább 5.5, pályán 4.5
2010. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Én is ennyi pénzből veszek majd autót kb, és én astra g-t akarok , már vezettem olyat, egész megbízható, és tetszik is. Fateromnak egy dieseles vw-je van, már volt benne motorcsere is, azt azért nem akarnék :D (mondjuk keveset eszik az biztos). Seattal meg nincs túl sok tapasztalatom...
2010. szept. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Te majom ugyanazok az alkatrészek vannak benn mint a Honda civicben!!! PDtdi meg köztudottan a világ legszarabb motorja hullanak szét egymás után. Nem véletlenül állították le a gyártását gondolkozzál már!!!
2010. szept. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!