Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak én látom úgy, hogy a...

Csak én látom úgy, hogy a régebbi autók (pl. 80-as évektől a 2000-es évek elejéig) sokkal jobban néznek ki az újaknál?

Figyelt kérdés

Pl. egy Mercedes 190D nekem sokkal jobban tetszik az újaknál..

Az újakon már irritáló az a sok érintőképernyő, az hogy már analóg kilóméteróra sincsen, hanem azt is képernyőn mutatja..


Meg pl. a III-as és IV-s Golf még jól néz ki, de az V-s már csúnya.. Elveszett belőle az a szögletesség.



2022. szept. 7. 23:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Inkább egy új autó :)
2022. szept. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk pont unalmas kocsikat soroltál fel, de nagy összességében igaz.

imádom az összes 1990 környéki autómat :)

2022. szept. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha választhatnál egy vadonatúj Golf VIII-at vagy egy Golf III-at te most inkább a III-ast vinnéd??
2022. szept. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a mostaniak jobban neznek ki. Nekem nem jonnek be a regi szogletes formak.
2022. szept. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#3 igen

Nekem kellenek az analóg dolgok egy autó műszerfalára.. nem akarok olyan autót, amin még a kilóméterórát is kijelző mutatja

2022. szept. 8. 03:35
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha lehetne kérni valami Classic kiadást, hogy új motor van benne, új alkatrészek, de a régi kinézet, analóg dolgok, akkor azt választanám
2022. szept. 8. 03:38
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is a 90-es években gyártották a legszebb autókat. Persze minden évtizedből vannak szép autók és csúnyák is, de nagy általánosságban elmondható, hogy a 90-es évek autói a legszebbek. Eleve még nem uniformizálták őket, konkrétan minden márkának megvoltak a jellegzetességei, messziről, kapásból lehetett tudni, hogy milyen autó jön szembe.

A 80-as évek szögletes formáit felváltották a kissé lekerekített, szebb formák. Bár nekem tetszenek a szögletes autók, a japán origamik kifejezetten látványosak. Ráadásul ott voltak bukólámpások is.


+ a 90-es években még nem kötötték meg a politikusok a mérnökök kezeit, így sokkal élvezetesebbek is voltak az autók.

2022. szept. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Vagyis biztos nem vagy egyedül, de a kisebbséghez tartozol. Nekem kifejezetten nem tetszik a 90-es évek szögletessége, egyhangú sötétszürke analóg puritán műanyag belterek.
2022. szept. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Csak Te.
2022. szept. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Van még egy ilyen ember a világon biztosan, tehát nem nem csakte.
2022. szept. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!