Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Harley Davidson Heritage...

Harley Davidson Heritage Classicnak mi a főprofilja? Milyen használatra vannak ezek a motorok leginkább kitalálva?

Figyelt kérdés

Csal azért kérdezem, mert láttam olyan videókat, ahol nagy túrákat mennek vele földúton, meg offroad is és azt mondják, hogy nagyon jó kaland-túra motornak…


Igaz ez?



2022. szept. 8. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is láttam 1-2 ilyen videót, amit ők offroadnak hívnak, az nem az. Láttam már 600-as Hornetet offroad vezetve, én a sajátomat nem merném földútra vinni, mert magamat és a motort is féltem, meg mert azért ahhoz elég komoly motoros tudás kell. 125-ös dirt bike-kal már terepeztem tréningen, és hidd el, amit ilyen videókon látsz, az nem offroad. Én 250-es crossra sem ülnék már fel, mert tudom, nem vagyok ott szintben. A Harley-sok meg amúgy sem a nagy motoros technikájukról híresek. (Amúgy földúton nagy túra? Nekem ez oximoron.) A Harley-k fizikailag képtelenek rendes offroadra, mikor fogsz olyat látni, hogy töke a tankon, kanyarív belüli lába vízszintesen előre, és kifarolva erős gázzal kanyarodik? Nem erre való (még csak nem is olyan a pozíció, hogy hatékonyan tapossa be a hátsó féket és döntse a motort), és ha picit is félted az épségét meg a fényezését, akkor max úgy offroadozol, mint az ilyen videókon, 2km/h-val szenvedve, sehova nem jutva.
2022. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb. az a fő profilja, mint a manapság nagyon népszerű túraenduróknak. A tulajok nagy része még csak földútra sem fog menni vele, hanem csak aszfalton használja, de jól néznek ki, és felkapottak lettek.
2022. szept. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1. Köszi, hogy ilyen hosszan kifejtetted!


#2.


Mondjuk nem csak jól néznek ki, de alacsonyabb embereknek (akár nőknek) is baromi kényelmesek…

2022. szept. 8. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:
A fene tudja, soha nem ültem túraendurón, de amiket láttam azok olyan magasak, hogy egy alacsony ember szerintem nehezen mászik rá fel, már csak abból kiindulva, hogy az asszony 165 centi magas, és a 80 centi ülésmagasságú motoromra alig bír felmászni :)
2022. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Le lehet ültetni, de tény, magasak. Mondjuk nem tudom, minek kell egy motorra felmászni. Nem tanították meg, hogyan kell felülni?
2022. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!