Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogónál mi okozhat ilyen...

Robogónál mi okozhat ilyen jelenséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy 50es Suzuki robogóm és eddig szépen vitte óra szerint a 60-65öt is kb. De most állt kb. 2 hetet a motor mentem vele és a max sebessége kb 55km/h körül van. Mitől lehet ez?

Szépen indul jól is húz, nem igazán érzek rajta változást!

Valami kis mértékű dugulás lenne mégis vagy mi okozhat ilyet?

Ha esetleg valaki tud nekem segíteni azt megköszönném!



2022. szept. 9. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Guminyomás rendben van?
2022. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Múlt héten kaptam egy defektet vele akkor ki lett szedve a hátsó kerekem és elvittem a helyi gumisműhelybe ahol megcsinálták a defektet és miután hazahoztam a kereket tőlük akkor összerakás után az első-hátsó kerékben leellenőriztem és be is állítottam a gyári értékre! (Nekem a sisaktartón belül van egy kis tábla azon van rajta az első-hátsó guminyomás!) Így az a része tökéletesen rendben van!
2022. szept. 10. 22:03
 3/4 A kérdező kommentje:
olyat olvastam hogy görgő és variátorszíj kopás is tud ilyet okozni. Ez igaz lehet?
2022. szept. 10. 22:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem kopik állásában
2022. szept. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!