Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Peugeot 206 CC és Peugeot...

A Peugeot 206 CC és Peugeot 207 CC azok valóban az év homoszexuális autói voltak annak idején?

Figyelt kérdés

Évszámokat nem tudok írni, csak hallottam, itt ezen az oldalon is. Ti vennétek konkrétan ilyen típusokat?

Nagyon furcsa, ha férfi ilyenben mutatkozik?



#Peugeot #francia autó #Kupé kabrió
2022. szept. 14. 08:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag az homoszexuális, aki szerint létezik olyan, hogy "homoszexuális autó".
2022. szept. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, te olyan sötét vagy, hogy ha fényes nappal elballagsz a baromfiudvar mellett, elülnek a tyúkok.
2022. szept. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ja, persze, azóta sokkal elfogadóbb lett "velük is" a világ, így már senki nem foglalkozik vele, hogy ki ül ilyen autókban...
2022. szept. 14. 09:09
 4/23 A kérdező kommentje:
Hetero vagy homis férfiak, leszbi barátnők...
2022. szept. 14. 09:10
 5/23 anonim ***** válasza:

Csak év autója címet szoktak osztani.

Év homoszexuális autója címeket nem.

2022. szept. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem tesa vegyél bika német gépet az a menő,Fóckvágen vagy BMW abban benne van a presztízs
2022. szept. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Az a homoszexuális, aki annak hívja a normális autó tulajdonost, és neki pedig nincs autója vagy csak egy lepukkant romhalmaza van. Tehát a kérdező.
2022. szept. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Egyből felbukkant itt egy csomó rózsaszínpólós pözsós önéHLzetes kis latoHL.. :D
2022. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a bizonyos F. P. F. kérdése, aki évek óta itt vergődik, mert lecserélte az amúgy megbízhatóan működő Peugeot 207-esét egy 2010-es Ford Fiestára, és azóta itt mocskolja a Peugeot-t és a francia autókat ez a szerencsecsomag.


Neki üzenem, hogy:

Ember, légy boldog a Fiestáddal, és "get a life", ahelyett, hogy itt teszed fel az idegesítő álkérdéseidet éveken át.

2022. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Előző voltam:


Elnézést kell kérjek, hiszen a gyakorikerdesek.hu kérdések feltevésére szolgál, tehát jogod van kérdéseket feltenni, ezt nyilván nem vitatom. Én csak az érzem, hogy hoztál évekkel ezelőtt egy komoly döntést, hiszen az autóvásárlás az, és vettél egy neked tetsző, jó autót (Fiesta), de mégis úgy tűnik, mintha utólag folyamatosan igazolni (és mások által igazoltatni) szeretnéd a döntésedet. ezért írtam a vergődést. Neked a Ford jobban bejön, mint a Peugeot, másnak - pl. nekem, aki Peugeotot hajt évtizedek óta megelégedéssel - pont fordítva. Ettől szép az élet. A Ford amúgy remek és patinás márka, ezt elismerem, nekem is a top10 kedvenc autóm közt 2 Ford is van. Jó döntést hoztál.

2022. szept. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!