Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek egy Suzuki SX4...

Szerintetek egy Suzuki SX4 elso fekbetet csereje Budapesten milyen arban mozoghat? Beleertve az alkatreszt es a munkadijjat is.

Figyelt kérdés
2022. szept. 14. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:

bemész egy suzuki szervizbe, ahol ki van írva a rezsióradíj+anyag+adó. Ennyi.


Az anyagárat megkérdezed a Homasitában, a többi szerviz kérdése. Előtte, amikor időpontot kérsz, kérdezd meg a saccperkábé árat is.


Én meg sem kérdezem. Tudom mennyi annak a szerviznek az óradíja,+anyag(annyi, amennyi) számla, fizet, oszt jónapot. Ha ennyire nincs pénzed, akkor csináld te.


A TikTok és a jutub televan oktatóvideókkal.

2022. szept. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez eléggé fix munka, kérsz árajánlatot és pontosan megmondják neked.
2022. szept. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 krwkco ***** válasza:
40%

Azért kérdezi itt a kérdező és nem jár utána, mert feltételezi, hogy van akinél már megvan a kész információ. Pl. SX4-e van és mondjuk 1 éven belül fékbetétet cseréltetett.

Ellenben az olyan tanácsok, hogy ne törődj vele, csak fizesd ki, 0 információ értékűek.

2022. szept. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 csak az a baj okoskám, hogy az árak napi szinten változhatnak, és ha valaki fél éve csináltatta, már rohadtul valószínű, hogy ma jóval többe kerülne. Valamint az sem mindegy hogy milyen a fékbetét márkája, mert nagyon nagy a szórás árban.

Plusz akkor már meg sem említem, hogy a kérdező arra sem tért ki, hogy melyik SX4-ről van szó. A régiről, vagy az újabb SX4 S-Cross-ról. Természetesen az sem mindegy.

Szóval sokkal egyszerűbb lenne megkérdezni pár szervízt akik PONTOS árat tudnak mondani, mint itt a gyakorin kérdezősködni, ahol vagy kap választ, vagy nem.

2022. szept. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha S-Cross lenne akkor azt irtam volna. Nem fillere pontosan kerdeztem. Amugy arta voltam kivancsi hogy amennyit fizettem erte az belefer-e a normalis range-be. Nem kaptam szamlat es arajanlatot sem, ismeros intezte aki ott dolgozik.
2022. szept. 15. 10:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg miért nem azt írod? Miért nem írod le az összeget? Édes istenem.
2022. szept. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!