Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek a legdrágább...

Szerintetek a legdrágább PEUGEOT 508 modell, minden extrával és plusz kiegészítővel megéri a 27.5 millió forintot?

Figyelt kérdés

GT PSE PHEV | PSE 360 LE PLUG-IN HIBRID 8 FOKOZATÚ AUTOMATA…


A “fapados” verzió az 12.6 millió.


Persze mindkettő csak listaár…


Igaz lehet az (pár helyen olvastam ilyen kommentet), hogy hiába szinte már egy prémium autó ez, luxus lélekkel megspékelve ami a felszereltséget illeti, a használt piacon sokkal gyorsabban veszít az árából mint egy BMW, Audi, Merci vagy akár egy Volvo? Csak azért mert, hogy ez kevésbé egy presztízs márka és a márkára inkább jellemző az alsó-középkategóriába gyártott jármű, mint a felső-középkategóriába, vagy akár a prémium kategóriába… Na meg ugye “francia”, ami sokaknak valamiért szítók szó az autós világban (szerintem nagyon sok jó francia autó van).



2022. szept. 20. 16:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
28 millióért biztos nem Peugeot-t vennék.
2022. szept. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1. Értem. Ki tudod fejteni az okait?


Előre is köszi!

2022. szept. 20. 17:22
 3/17 anonim ***** válasza:
45%

#2


1. Peugeot


Kell ennél több ok?

2022. szept. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen?
2022. szept. 20. 17:36
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
#4 Szomorú, ha ennyi nem elég. Bár szerintem akkor kár is taglalni a témát. Nem egy olyan indokot mondtam, ami annyira nagy titok, vagy nehezen érthető lenne, a lehető legegyszerűbb indokot vázoltam fel. Kizártnak tartom, hogy ezt az indokot te ne értenéd, szóval én inkább arra tippelnék, hogy nem AKAROD érteni. Ilyen hozzáállással meg nem lehet produktív beszélgetést folytatni.
2022. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

De az miért baj, hogy Peugeot?


Rossz a tapasztalatod a márkával?


Szerinted rossz autókat gyártanak? Mert abból még nem következik egyenesen, hogy ne lehetne 1-1 autójuk nagyon is jó…


Vagy cikinek tartod?

2022. szept. 20. 17:43
 7/17 anonim ***** válasza:
36%

3. Te se sokat értesz az autókhoz.

Vegyél bmw-t.

2022. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Ha szofisztikáltabb válasz kell, mint a korábbi megmondóember:

Ronda, tucatautó, igazi sótlan businnesszedán, semmi extrával. Műszakilag sem tud semmi különöset, így felesleges pénzkidobás rá ekkora összeg számomra.

Ha lenne ennyi pénzem autóra nagyon más irányba nézelődnék

2022. szept. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Valóban "sokat érthet" az autókhoz. Üljön vissza a propelleres szopó rollerjjaba vagy négy karikás focwagen -jaba vagy egyéb germán katyvaszaba aztán nagyokat kussoljon. Az autó gyártás kb legalja a németek már. Megbízhatóságban mindenképp!

Kérdező, te meg ne félj a francia autóktol, csak ne 28 milliós 508-ast vegyél, hanem ha valóban tetszik az új 508-as, akkor egy alap új vagy pár éves használt benzinest. Szép, tekintélyes forma, full extra már alapáron, minőségi összeszerelés. Ahogy egy 200 éves márkától elvárható!

2022. szept. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9: Te se vagy jobb a németfóbiáddal :D Lehet az illető valami nagy Honda fan...
2022. szept. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!