Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Személy autó kreszből aki...

Személy autó kreszből aki ETITAN-online tanfolyamon tanult otthol mit tapasztalt a fő vizsgán? Átlag kérdéseket ad be a vizsga program vagy fordult elő olxan is,amit az etitán nem adott be ?

Figyelt kérdés

Munka helyemből eredően nem tudtan bejárni a tanfolyamra sajnos.

Mik a tapasztalataitok?

A kérdéssel kapcsolatban?



#Személy autó kresz
2022. szept. 20. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Kezelőfelület picit más, de a kérdések, megfogalmazás, animáció, képek, stb. ugyanaz.
2022. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Elég sok próbavizsgát csináltam ez e-Titanon, de a hatósági vizsgán mégis volt teljesen új, és másként fogalmazott kérdés is. A lényeg, hogy nem bemagolni kell a válaszokat, hanem megtanulni a kreszt.
2022. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgán 10 000 kérdésből dob a gép. Ezzel azt akarják elérni, hogy a csak tesztet nyomogatók ne tudjanak sikeresen átmenni. Az éleben nem gombokat nyomogatunk, hanem villámgyorsan kell dönteni. Nincs egy perc gondolkodás.

A helyesírással mindig küzdesz, vagy csak itt? A vizsgán végig kell olvasni a kérdést. Az első betűtől az utolsóig. Lehet ismerős, de egy vessző máshol van, már az értelme is eltérő, és persze a helyes válasz is.

2022. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Helyesírásom valóban nem tökéletes,de nem zavar engem.

Munkámhoz nem fontos de itt a kresz vizsgán igen.

Korlátlan nagymotor jogsim van (aktívan vezetek -télen nyáron).

Meg untam kell 1 autó

Munka hely váltás miatt.

Motoron folyton össze fagytam télen.

2022. szept. 22. 04:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen segítségetek
2022. szept. 22. 04:43
 6/6 A kérdező kommentje:
1hiba pontal átmentem Szekszárdon a vizsgán
2022. szept. 25. 05:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!