Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi Senda megragadt, a...

Derbi Senda megragadt, a dugattyú gyűrűk nélkül is szorul a hengerben…megéri ezt megvenni? Naraku

Figyelt kérdés

Az ára tükrözi a minőséget? Mire kell figyelni ha megveszem? Túlméretes dugattyú nincs sehol, inkább vennék egy új hengert.


[link]



#olaj #Derbi Senda #bejáratás #Henger, Dugattyú
2022. szept. 22. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

ha a megszorult dugó mellett a hajtókarcsapágy nem lötyög, akkor vedd meg, de mielőtt bármit vásárolsz, először önts picike petróleumot a dugattyú tetejére,majd másnap mozgasd meg...

Ha áll, akkor az új henger komplett.

2022. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint megragadt, kb 8-9 ezer km-rel a bejáratás után, ezután a berugókart is nehezebb volt lenyomni, elég kerregő hanggal beindult, majd szétszedtem, hengert levettem, a dugattyúról levettem a gyűrűket, és egyszerűen a dugattyút még olajjal is alig tudom mozgatni a hengerben
2022. szept. 22. 22:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Már előtte is csörgő hangja volt, mikor fel lett furva túlméretre, akkor felső tűgörgő ki lett cserélve, a hajtókar fel-le nem lötyögött. Nem tudom mi csöröghet benne, most sincs fel-le irányban holtjátéka a hajtókarnak…
2022. szept. 22. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a Naraku valami kínai szar, én porlasztót vettem belőle, 19-est ,csakhogy csutka gázon elfogy az üzemanyagot belőle és akkor megtorpan, úszó szintet meg nem lehet állítani. Ezen felül a suberthenger ékelése valami nevetséges, szinte nincs is, csak idő kérdése,hogy lekopik és elfordul.

Hajtókart pedig,hogy megmozgattad még lehet kopott, mi úgy szoktuk ellenőrizni mikor kinn van a főtengely, hogy megfogjuk a hajtókarnál, és a levegőben ennél fogva lógatva ráütünk a tetejére, ha kopott,akkor csilingelni fog.

2022. szept. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!