Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs beltér világítás?

Miért nincs beltér világítás?

Figyelt kérdés

Üdv,adott egy 2003-as Mondeo Mk3 2.5v6 Ghia sedan. Beázott az autó jobb oldala,pollenszűrőnél jött be a víz.

A probléma orvoslova lett, DE.!

Nincs egyáltalán beltér világítás,se elől se hátul se a csomagtartóba se a tükrök alján,jobb oldalt pedig nem működik az elektromos ülés (bal oldalt megvan a 12v jobb oldalt csak 3v mérhető)

Komfort modul az ablakot nyitáskor lehúzza de záráskor fel már nem megy.

(Beázáshoz lehet köze ezeknek? mivel jobb oldalt kesztyűtartónál van a modul)


Hol keressem a hibát? (Csak beltér világítás nincs,minden más elektronika működik)


Biztit ellenöriztem.



2022. szept. 23. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg itt megkérdezni: [link]

Általában tudnak segíteni.

Nekem is Mondeom van, 2003-as 2.0 GHIA és kaptam már néhány hasznos tanácsot.

2022. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jobb oldalt van a komfortelektronika.


Jobb oldalt beázott az autó.


Beázás után komfortelektronika probléma van az autóval.


Szerintem a válasz egyértelmű. Zárlatot kaphatott az elektronika, cserélni kell.

2022. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a gond így került hozzám az autó,hogy már ezek a dolgok nem működtek így nem tudom biztosra hogy a beázás okozhatta e.Viszont mi köze a komfort elektronikának a beltér világításhoz és az elektromos üléshez?
2022. szept. 23. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!