Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanátok a...

Melyiket választanátok a kettő autó közül és miért? Mercedes c220D coupe 2018 Volvo s90 2.0 D3 Geartronic 2018

Figyelt kérdés

#Mercedes benz c220d Coupe #Volvo s90 2.0 D3 geartronic
2022. szept. 26. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem egy kávéház azt azért remélem tudod. Messze távol áll tőlem az s90,de azt kéne válasszam mert abban férek el.Amúgy meg inkább egy sima nem coupé c220d
2022. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, az s90 feneke eléggé ronda lett, de ezt leszámítva nagyon szép autó. Inkább üzleties megjelenésű, és a c220 fiatalosabb sportosabb. De a megbízhatóságukról keveset tudok ezért is tettem fel ezt a kérdést:) esetleg ha van még valami a tarsolyodban szívesen meghalgatom👍
2022. szept. 26. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem tudok róluk szxrt sem amúgy,bmw tulaj voltam,úgyhogy távol állnak tőlem ezek.Bár a volvohoz sok reményt nem fűznék.
2022. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volvo
2022. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem különös egy két ajtós kupét egy négy ajtós limuzinnal összehasonlítani. A nagyobb méret, négy ajtó és az elsőkerékhajtás miatt is a Volvo-t választanám.
2022. szept. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!