Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet megjeleníteni az...

Hogy lehet megjeleníteni az átlagfogyasztást dízel Yaris Versóban?

Figyelt kérdés

A benzines mutatja, de ez csak az átlagsebességet.

Válaszokat előre is köszönöm.


2022. szept. 28. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Nyisd ki szépen a kezelési kézikönyvet és ott lesz benne, hogy hogy kell. Ha van benne egyáltalán. Lehet hogy felszereltség függő.
2022. szept. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem értetted meg a kérdést. A dízel nem mutatja az átlagfogyasztást alapból. A Toyota így találta ki valamiért. A kérdés arra vonatkozott, hogy valamilyen alternatív módon meg lehet-e oldani.

Például úgy, hogy valamit kicserélek olyanra, mint ami a benzinesben van.

2022. szept. 28. 15:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaa, értem. Én nem piszkálnék bele, főleg hogyha nincs benne ilyen mérő, belerakatni, programozni a vezérlőt... Mi a nehéz tankolásonként kiszámolni? Teletankolod, a tankolt litert elosztod a megtett kmvel és megvan a fogyasztás. Ez még pontosabb is mint általában a műszerek. Amúgy is mit számít a fogyasztás? Eladod ha fél literrel többet fogyaszt mint szeretnéd vagy mi? Amúgy Toyota márkaszervizben kérdezném meg, ha annyira fontos.
2022. szept. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Vezetem spritmonitoron. Előtte benzines Corollám volt. Abban is valamiért szerettem nézni valamiért.

Szerintem van valami lélektani hatása is, hogy ne menjek olyan gyorsan.

Mindenki más.

Van persze hobbiautóm is mellette, abban nem érdekel ez az egész.

2022. szept. 28. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a spritmonitor lélektani hatása nagyobb :)

A computer úgyis hazudik a fogyasztásrol.

2022. szept. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte csak aza pontos amit mér az ember saját magának.
2022. szept. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!