Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi Lancer Sportback...

Mitsubishi Lancer Sportback vagy Sedan?

Figyelt kérdés

Melyiket vennétek inkább és miért?

2010, 1.5 benzin



2022. szept. 30. 11:08
A kérdező szavazást indított:
Sportback
Sedan
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
kb ugyanaz, mint audinál az a3 és az a4. Vagy a VW Golf és Jetta.
2022. szept. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Formára sokkal szebb a sedan. Sajnos a sportbacknél eléggé elrontották a hátulját.
2022. szept. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A ferdehátú feneke nem lett szép
2022. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem. Egyáltalán nem annyira jó autó a Lancer, kb csak a Lancer Evo hírneve és a kedvező ára miatt vették, de még így sem sokan. Kopogós műanyagtenger, szerintem a létező legsemmilyenebb dizájn, japánhoz képest csak közepes megbízhatóság, gyenge szervizháttér... apósomnak is tetszettek, végül Mazda 6 (2011 - nem, nem rohad egyáltalán) lett belőle, ezerszer jobb autó és ugyanannyiba került hasonló állapotban, jobb felszereltséggel, mint akkor ezek a Lancerek. Nekem nagyon lehangoló volt az a pár amit megnéztünk, nem az állapotuk, hanem maga az autó.
2022. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, egyébként sokan mondják azt amit a 4-es, hogy nagyon puritán egy autó. Rossz anyaghasználat, szűkös utastér, zajszigetelése nagyon rossz...

Mondjuk nekem dizájnra tetszik a sedan, de ha japán akkor inkább a Mazda felé kacsintgatnék én is.

2022. szept. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem jobban bejön a Sportback formája,szerintem hátulról nézve sokkal jobban néz ki,a sedannak túl magas,bumfordi a csomagtartó teteje.

Használhatóságban a Sportback nagyobb csomagokhoz jobb a nagyobb nyílás miatt,de kinézetre a sedané literre nagyobb

2022. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!