Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs beltér világítás...

Miért nincs beltér világítás az autóban?

Figyelt kérdés

Adott egy Ford Mondeo mk3 (2003,sedan).Nincs beltérvilágítas az autónak (nemtudom az előzményt mert így vettem már)

Minden elektromos fogyasztó működik kivéve a beltér világítást,se elől se hátul se a csomagtartóba nem világít sőt még a tükör alatt se.


Biztosítékot megnéztem nem volt baja,cseréltem ugyan de azzal se (nyilván..)



2022. okt. 1. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudjuk.
2022. okt. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Nem kapnak áramot a világításért felelős izzók.

Szívesen.

2022. okt. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 krwkco ***** válasza:

Ezek egy battery saver nevű relén keresztül (K115) kapják a pluszt. A biztosíték tábla jobb alsó sarkában van. (Négy egyforma keskeny relének kell a táblában lenni és az a K115, amelyik nem a 3-as, egysorban levő csoportban van.)

Azt meg kellene nézni. Hogy kap-e vezérlést és van-e 12V a kimenetén. Bekapcsolt lámpáknál.

2022. okt. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1,#2 : Köszönöm tartalmas választ.

Ti is csak akkor lássatok ételt amikor a holló elrepül a szemgolyótokkal a pékség előtt :D


#3: Mindenképp megnézem,köszönöm szépen a hasznos választ!

2022. okt. 2. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!