Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baj lehet a motorommal? Fu...

Mi baj lehet a motorommal? Furcsán viselkedik 2.-ban!

Figyelt kérdés

Adott 420-as láncom a 125ccm PitBike-omon 2.-ban furcsán ráz és ugrál.. Mintha még jobbra és balra is menne a blokkal együtt.

Multkor leugrott elszakadt. Össze barkácsoltuk a megmaradt méretre vágott darabból de észre vettem ,hogy kicsit megtekeredett és 1-2 szem nem akar igazán forogni. Ez lehet a gond?



2022. okt. 2. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb ez jut eszembe erről...

[link]

2022. okt. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 én mentem már így, az első próbálkozásra, induláskor elszakadt... Másodjára meglöktem magam a lábammal és kettesben finoman ráengedtem a kuplungot. Így már bírta, de vagy 3x sikerült elszaggatni hazaúton, pedig csak 3-asban gurultam kis gázzal.🤷‍♂️
2022. okt. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb kötöződróttal próbáld :D
2022. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom, elméleti tanfolyami anyagban is benne van a láncszemek kivétele, de normális ember ilyenkor láncot cserél. Ahogy a defektjavító is csak arra való, hogy a legközelebbi gumishoz elgurulj óvatosan.
2022. okt. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!