Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új autótokon mikor lett/vettét...

GuestUser kérdése:

Új autótokon mikor lett/vettétek észre az első sérülést?

Figyelt kérdés
Kb 5 hónapos korában, fehér autón jobb oldali visszapillantón vettem észre egy fekete csíkot. 99% a mellettem parkolo zseni rázúzta az ajtót ki vagy beszállásnál. Pedig volt elég oldaltáv csak sajnos egyesek csak full kivágott ajtoval kepesek ki-be huppanni valamiért :/

2022. okt. 4. 18:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én cégeset kaptam, 1-2 kisebb volt már rajta mert előttem is használták 1 évig. Nekem már a legelején sikerült meghúzni meghúztam a jobb oldali 2 kilincset és kicsit az egyik ajtót is amikor egy ilyen útbontásos terelésnél nem fértem el a tábla mellett. eleinte nagyon ráparáztam, de amúgy nem igazán látszik.


Mára már körben van ütve, itt meghúzás, ott karcolás, ajtó rányitások mindenhol is. Mindegyik apróság igazából.

2022. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Csak az első karcolás fáj.
2022. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Kb. 1 honap. Szerintem is rányitotta valaki az ajtót, pedig sosem parkolók szorosan.
2022. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szerencsére eddig még nincs semmi (kopp-kopp) - az autó november közepén lesz két éves.

Nagyon-nagyon vigyázok rá, képes vagyok többet gyalogolni, csak hogy biztonságosabb helyen állhasson. Ha pl. jégeső veszély van, ki se viszem a garázsból...

Tudom, hogy egyesek szerint ez már beteges.

2022. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Négyes, hasonlítunk ebben. En is gondolkoztam a parkolohelyek kozott.

Az én esetemben kb 90 szazalékosan kényelmesen ki tudta nyitni a tolem jobb oldalt valamint bal oldalt parkolo auto. Ahhoz hogy hozzam erjen full ki kelett tarnia, es ezt ezek szerint meg is tette :(

2022. okt. 4. 20:56
 6/21 anonim ***** válasza:
Borzalom, mennyire nem vigyáznak egyesek. :(
2022. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nálam évi átlag egy sérülés jön be. Mind parkolásnál...
2022. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2 hetes audira rányitották az ajtót.Instant agyvérzés
2022. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

1,5 hónap kb, de rohadt idegesítő volt mert én csináltam, előtte csak régebbi, alapból sem hibátlan autóim voltak, azokat bezzeg nem törtem meg soha.


Parkolóban egy hatalmas követ kirakott valaki, amit én pont nem vettem észre és betaláltam az első lökös aljával. Sajnos látható sérülés, de nem csináltattam meg, úgy voltam vele hogy ez fáj, a következő nem fog ha ezt meghagyom. Azóta sem lett következő, most 2 éves a verda

2022. okt. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem az enyém, hanem családi, de 7 hónapos volt, amikor autópályán kaptunk egy kavicsot a szélvédőre az előttünk haladótól. Kb. egy 2 cm-es karc lett, amit a szélvédő javítós sem tudott teljesen eltüntetni. Nem tudom, ez ér-e.
2022. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!