Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kocsival haladtam az úton,...

Kocsival haladtam az úton, aztán egy zebrán ahogy haladtam át az úton,jobb oldalt megállt két bkv busz ezért nem láttam a zebrán hogy jön-e valaki.Nem sokon mult h belem jon egy rolleres(elektromos)Szerintetek?

Figyelt kérdés
2022. okt. 6. 20:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem.


Mi a kérdés? Honnan jött a rolleres? Vagy ez megint csak a szokásos rolleres utálatra van kihegyezve?

2022. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Jobb oldalról jött, de a busztól nem láttam, hogy jön, és ő nem néhett szét csak gyorsan átakart haladni, aztán majdnem belém jött!
2022. okt. 6. 20:47
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Jó és mi a kérdés?
2022. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Hogy ilyenkor ki a hibás? Valamilyen szinten én is szerintem..
2022. okt. 6. 20:52
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván te. Ha látod, hogy a másik sávban megállnak a zebra előtt, akkor legyen már annyi eszed, hogy te is megállsz. Nem véletlenül áldogálnak ott.
2022. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem valamilyen szinten, hanem teljes mértékben. Ha a zebra előtt megáll egy jármű, neked is meg kell állnod, hiába a másik sávban vagy.
2022. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Két sávos út! Jobb sáv busz sáv. A busztól nem láttam hogy elindul. Na mindegy.
2022. okt. 6. 20:56
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért kell megállni, mert nem látod jön e valaki! Mindegy, hogy a jobboldali, vagy baloldali sávban áll meg busz, metró, bármi. Neked is meg kell állni, és meggyőződni arról jön e gyalogos, rolleres, stb.
2022. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
2%

Ilyen már velem is előfordult, hogy szemből a kisteher megállt a zebrán ügyesen, én óvatosan de azért haladtam el erre konkrétan kisétál nagy tempóval egy pár mögüle, mindenféle kikukucskálás, vagy bármi nélkül, majd a nő még az én arcom bámulja, hogy mit képzelek. Néztem én is őt, hogy ügyesek voltatok ti is, legközelebb esetleg sprintelve.


Mivel nem történt baj az esetedben, így nincs most hibás, de sajnos számítani kell erre, hogy valami barom kifut a zebránál ácsorgó autó, busz, teherautó, akármi mögül, ha jól értem itt is hasonló volt a sztori.


Óvatosan, pláne így korábban sötétedve.

2022. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
A szembelévő sávban nem jött kocsi, és ha látom h megáll a kocsi, akkor nyilván látom. De a rolleresnek is lassan kellene áthaladnia, nem átszáguldani! De köszi a válaszokat!:)
2022. okt. 6. 21:01
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!