Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Mercedes A osztály is...

A Mercedes A osztály is prémium autó?

Figyelt kérdés

2022. okt. 12. 05:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Az egy fostalicska.
2022. okt. 12. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Revolúcióbiológus ***** válasza:
86%
Műszaki tartalomra semmiképp, egyik MFA platformos Mercedes sem az, ezek kutya közönséges kompaktok, mint a Focus, Octavia vagy Mégane. Sőt, konkrétan Renault motorokkal gyártják. Nyilván a háromágú horogkereszt meg parasztvakítós nagykijelzős belső eladja annak, de ez olyan, mint az Emporio Armani vagy Armani Exchange amiről csak szakavatatlanok gondolják úgy, hogy az valami drága ruha az Armani névből ítélve, miközben kutya közönséges dömping áru aminek semmi köze a drága Giorgio Armani öltönyökhöz. A BMW-nek is van ilyen konstrukciója az 1-es széria képében, az Audi meg ugye eleve csak átfazonírozza a Golfot A3-nak már évtizedek óta. A Volvo (C30) és a Luxus (CT) is próbálkozott, de ők elég hamar belebuktak, nem volt elég erős a márkanév húzóhatása ahhoz, hogy elég nagy tömgeket bele lehessen húzni a csőbe.
2022. okt. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Minden nap ötször teszel fel ilyen és hasonló baromságot???
2022. okt. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

Persze, hogy az.

Nyilván az irigy prolik úgy gondolják, hogy egy kategória a 20 éves Ford Focusukkal, dehát ezek az emberek már csak ennyire egyszerűek.

2022. okt. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
#4 Ja én sem értem hogy lehet azt hinni, hogy egy A osztály pl. a Focis szintjén van. Konkrétan szerintem k*rva sértő a Focusra nézve, hogy egy olyan ótvar ipari hulladékhoz hasonlítják.
2022. okt. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Focus*
2022. okt. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Kérdés melyik A-osztály. Az első kettő nemigazán, a mostani A-osztály pedig csak a városi kisautók között prémium.
2022. okt. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Igen, mert a saját kategóriájában sokkal kényelmesebb, jobban felszerelt, minőségibb anyagokból van és ennek megfelelően drágább mint a vetélytársak.
2022. okt. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Prémium egértaxi + a szerelők rémálma (mert a fele motor az utastérben van)

Én nem érzem prémiumnak, a belseje szerintem annyira nem eltalált

2022. okt. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azt hittem hogy ami Mercedes, az csak prémium lehet.


A C30 meg egy egy 3 ajtós S40

2022. okt. 12. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!