Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Stilo 1.9 jtd vélemények?

Fiat Stilo 1.9 jtd vélemények?

Figyelt kérdés

Csak olyan válasza érdekel akinek van bármi tapasztalata (ismerős, egyéni stb.)

Szar olaszosok kíméljenek:D



2022. okt. 12. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó motor, nincs vele probléma.

Kérdés ilyen korban lévő kocsit milyen állapotban lehet találni nem beszélve a karosszériáról...

2022. okt. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Motorikusan nem sok baj van vele. A karosszéria hajlamos rohadni, meg azt kell megnézni, hogy az elektromos problémák hogy voltak javítva. Ha gányolt autó, problémás lehet
2022. okt. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Motorja elnyűhetetlen, ha normálisan volt használva. Karosszéria nem igazán rohad. Nekem igaz 1.2-es van, de idén volt 20 éves, és most kezdtek kicsi rozsdafoltok látszani a küszöb-sárvédő vonalában. Januárban cseréltetem a küszöböket és az első sárvédőket. 8 éve vettem hozzá 2 sárvédőt és 2 küszöböt, amikor még volt gyári, aztán csak most kerül beépítésre. Máshol rozsdamentes, lakk nem pereg, színe nem fakul.
2022. dec. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!