Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a4 b8 1.8 tfsi (160le)...

Audi a4 b8 1.8 tfsi (160le) vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék vásárólni egy Audi a4 b8 avant 1.8 Tfsi benzines (160 le) autót. Kinek mi a véleménye vele, mennyire jó motoros autók ezek. Olvastam róla sok mindent rosszat is jót is, de nem tudom eldönteni, hogy akkor most ezek mennyire jó motoros Audik, kinek mi a véleménye?
2022. okt. 13. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

5 napos, friss, ropogós cikk pont erről:

[link]

2022. okt. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Az hogy mostanra Németország az autó gyártás legalja! 10 évesnél idősebb német katyvaszt csak az idióták vesznek. Sajnos nagyon sok germán ipari hulladekot látni közlekedni és éppen ezekkel a "prémium" autókkal közlekedők a legbunkobbak is.
2022. okt. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk most magam ellen dumáltam, mert nekem is "tiszteletbeli" de német autóm van. De akkor sem lesznek a kedvenceim, főleg nem az ajdi -sok.
2022. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Inkább az a szomorú, hogy 10 éves autóknál is rá kell kérdezni lassan arra, hogy volt-e motorcsere, felújítás, vezérléscsere, stb. Jó, mondjuk az utolsó papíron evidens kell hogy legyen, pl a Totalcaros cikkben lévő autó esetén, de ez is olyan, hogy aki nem ért hozzá, az nem csináltatja meg, pláne, ha Lali bácsi csinálja, mert haver és egy pálesz mellett megbeszélik.


El nem tudom képzelni, hogy a 90-es évek végén egy akkor 10 éves autó esetén ez felmerülő kérdés lett volna.

2022. okt. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#1: Szerintem van itt valaki aki így promozza a TC-t. Nem először teszik fel úgy a kérdést, hogy a kulcsszavak alapján még a google is egyenesen egy konkrét TC cikkre vezet
2022. okt. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni milyen az állapota, szervíz előélete. Ha vigyáztak rá és megadtak neki mindent, akkor megvehető. Ha csak hajtották, akkor öntheted bele a pénzt
2022. okt. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!