Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit eszik a 450cm3 4ütemű...

Mennyit eszik a 450cm3 4ütemű motor?

Figyelt kérdés

Mennyi fogyaszt kb egy 450cm3 4 ütemű enduro ?


Valamint mennyit fogyaszt egy ugyan igy 450cm3 4 ütemű kross motor amit ugye pályára terveztek?


És szerintetek melyiket éri meg hogy meg vegyem? Inkább hobbi célra venném a határba motorozni. Csak a kettő közti fentartási különbségre vagyok kíváncsi.



2022. okt. 13. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
3-6 liter között, használattól függ. Mind a kettőnél.
2022. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
660 köbcentis enduróm van,4 liter az átlag,de le lehet vinni 3.5-re,országúton/injektoros/.Én biztos nem vennék krosszt,szétrázza az embert-meg enduróval nagyobb a mozgástér-mehetek városban,közúton,nem csak terepen.
2022. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Javaslom ,hogy keress rá facebookon a Motofull motorkerékpárszervíz videóira, utána szerintem elgondolkodsz,hogy kell-e neked crossmotor? Ezek üzemórás motorok, és olyan szinten szét szoknak hullani, hogy százezrekbe fáj mire ismét használhatod.

Ezen felül meg egy 125-össben is brutál erő van, pláne terepen, nem kezdőnek való az sem, így nem tudom minek kell neked egyből 450-es?

2022. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!