Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rangsorolnátok aszerint, hogy...

Rangsorolnátok aszerint, hogy melyiket tartjátok a legjobbnak?

Figyelt kérdés

- BMW X1

- BMW X2

- Lexus NX

- Mercedes-Benz GLA-Class (Nem AMG)

- Volvo XC40



2022. okt. 17. 08:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nem.

Minek ez neked, ezek addig jók csak amíg újak, aztán mindenki megszabadul tőle.

2022. okt. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Morzsi007 ***** válasza:
56%

Lexus

Volvo

2022. okt. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%
Lexus. és itt a vége, a többi az csak egy-egy szemétadag ami a halom tetejére dobandó.
2022. okt. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
26%
Így van utolsó válaszoló, főleg a Bayerische Müll Wágenek!
2022. okt. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Morzsi007 ***** válasza:
40%
A csillagos sem olyan jó, mint régen. Jól néz ki, látszik a premium kategória, de egy hulladék és egy valag pénzt kérnek érte. Széthullik idő előtt, meghibásodás…
2022. okt. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
42%
Lexus, Volvo. A BMW X azért a pénzért nem nyújt eleget mint amennyit kérnek érte, a Merci pedig egy ipari hulladék lett az utóbbi években.
2022. okt. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
4%

MEnnyi sok megmondóember van a Suzukiból, Opelekből :):) Életetekben nem ültetek még ilyen autókban, csak megy a szarozás :)


És majd erre meg jön a válasz hogy de, már ültetek, sőt, egyből 3-at is vehetnétek ha akarnátok, de inkább maradtok a 20 éves szarotoknál :)

2022. okt. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Morzsi007 ***** válasza:
44%

Ne magadból indulj ki, Te vagy keménymag az AngelEye-os 316-tal?. Soha nem volt Suzukim, igaz japán autóm van és szeretem, nem szarakodik. Tudnék venni német “prémiumot”, de nem kell tömegautő, ami egy rakás kaki, horror áron. Régebben más volt.

Igaz soha nem vettem még BMW-t vagy Mercedes-t. De ismeretségi körömben van nem egy, nem kettő és nem őskövület 15-20 éves hülyegyerek autók, hanem csak pár évesek és sok probléma volt velük. Most nem részletezem, nekem elég volt annyi, hogy meg van róluk a véleményem. Sz.rt tudok venni olcsóbban is.

2022. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Morzsi007 ***** válasza:
0%
Ja, és vezettem jó pár ilyet, nem az 1.6, 2.0-s motorral, hanem nagyobbakat, jó vezetni, jó a futómű, minden jó, amíg nincs nyűgje, de ez mostanság nem tart sokáig.
2022. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

BMW X1, X2: Mint mindig, úgy szokásos recept, batárabbnak kinézni akaró - de még mindig csak egy kicsi crossover - emelt 1-es BMW. Annak megfelelően most már elsőkerékhajtással vagy összkerékkel, ahogy az 1-es is áttért erre a legújabb generációval. Szokásos BMW dolgok, az iDrive továbbra is a Mercedes MBUX mellett a legjobb rendszer összességében, szokásos BMW kezelőfelületek amik szerintem ergonómiában a legjobbak a kategória jelenlegi felhozatalában... de az autó maga így sem igazán jó semmire, rondább mint az 1-es, furán néz ki hogy emelt de mégis rövid, úttartása sem olyan amilyet egy BMW-től szeretne az ember mivel magasan van...


Mercedes GLA: A Mercinek mostanában nem nagyon megy, főleg az alacsonyabb kategóriákban ahol a GLA is van. Recsegő-ropogó beltéri műanyagok, a GLA 200 és 250e ráadásul azzal a kis 1.3-as gyösz motorral van, amit Daciákba is szerelnek, és ha a szívére teszi az ember a kezét amikor vezet egyet - hát oda is való. Hangos, gyenge, nem való Mercibe. A többi meg ugyanaz mint a BMW-nél, ott az MBUX ami egy fasza tech fest nagy kijelzőkkel, magasra húzott Mercedes A-osztály.


Lexus NX: Na ez már legalább picit más. Itt már nem arról van szó hogy egy kisautót megemeltek és ezzel kb kész is van, hanem a Toyota RAV4 alapjára tettek egy annál luxusosabb kis crossovert. Továbbra is értelmetlennek tartom ezt a kategóriát, de ez az autó legalább tényleg annak született ami lett, és szerintem jobban is néz ki a német riválisoknál. Menni ezzel még én nem mentem, úgyhogy arról nem tudok semmit mondani.


Volvo XC40: Szerintem kinézetre kérdés nélkül ez viszi a pálmát, praktikumra azért vannak itt is negatívak, a Mercikhez hasonlóan úgy gyűjti az ujjlenyomatot a fekete műanyag elemek tömkelege és maga az érintőképernyős központi rendszer (itt ráadásul csak érintgetheted ha jól emlékszem), hogy lehetetlen esztétikusan tartani ha használod, a C-oszlopok akkorák hogy tényleg gátolnak a körbenézésben. Viszont Volvohoz híven asszem olyat ebből nem is tudsz venni ami nincs csordultig pakolva vezetéssegítő rendszerekkel, az én szememben ez negatívum mert utálom ha az autó beleszól a dolgomba, más szemében és úgy általánosságban viszont pozitív. Persze a többibe is bele tudsz pakolni mindent is ha szeretnél.


Én igazából egyiket sem venném, a Lexus tetszik legjobban ha pisztolyt tartanának a fejemhez hogy márpedig nekem most kis értelmetlen crossovert kell vennem mert az a divat manapság, de mivel abban még pont nem ültem ezek közül ezért nem tudom.

2022. okt. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!