Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért áll le a Simsonom?

Miért áll le a Simsonom?

Figyelt kérdés
Minden tiszta,tank kimosva,benzincsap szétszedve,karbi tiszta,a levegő szűrő is jó.A szimeringek is újjak benne.A gyujtása is rendben van,de mégis megáll.Mi lehet a baj?
2010. szept. 27. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán teleszívta magát benzinnel. Told gyors tempóban, sebességbe téve hogy mozogjon a motor, majd adj rá gyujtást. Nekem bevált. Aztán felejtsd el egy darabig a szivatót.
2010. szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem bezabált,

tedd egyesbe és told

2010. szept. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sok minden lehet az oka ennyiből amit leirtál millio dologra lehet következteni.. nincs elég komresszio : kopott a dugattyu , dugattyugyürü, oké hogy tiszta de szinte biztos hogy nem értetek hozzá és nincs beállitva a karburátor a levegő csavart próbáld meg befelehajtani lehet nagyon ki van csavarva és sok levegőt kap.. vagy rossz a gyujtási idő vagy a megszakitó... millio oka lehet vidd ell oda aki ért hozzá ne itt kérdezősködj ..
2010. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kompresszió 9-es,a gyűrű teljesen újjak,a levegő csavar 3 fordulatra van kihajtva,a megszakító is teljesen új és az időzítés is rendben van.
2010. szept. 28. 14:24
 5/8 anonim ***** válasza:
hivatalosan a levegőcsavarnak 1,5 fordulatnyira kéne kint lennie.Próbáld meg így.
2010. szept. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor lehet szorul a motor.. valamiért rosszul lett összerakva.. de lehet kopott a karburátor is és farslevegőt sziv be próbáld teljesen behajtani a levegőcsavart ha igy megyen ugy ahogy akkor szar a karbid..
2010. szept. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gyurmoj válasza:
Enyémmel is volt ilyen baj. Kb 5 perc járás után leállt. Már a gyújtásba meg a karbiba is mindent kicseréltem, de a végén kiderült, hogy a tanksapkán lévő lyuk volt eltömödve. Amikor megláttam és kitisztítottam a lyukat beröffentettem és hiheten módon nem állt le. Szidtam mint kocsis a lovát,de végülis a gyújtáshoz és a karbihoz nem kell nyúlnom egy jó darabig.
2011. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyurmoj-nak igaza van. Azt a lyukat meg kell nézni, mert vákum keletkezhet benne és így nem kap benzint a motor!
2011. júl. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!