Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada niva, Lada 1500, Lada...

Lada niva, Lada 1500, Lada samara egyezik a rugók mérete?

Figyelt kérdés
Mert azt hallottam, hogy a niva rugókat be leghet rakni a wartburgokba, samara rugóim vannak, de azok nem stimmelnek, ez miatt kérdem.
2010. szept. 27. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A samarát nem tudom, de sztem az más mint a klasszikus hátulhajtós zsiguli rugója. Az 2101,02,03,04,05,06,07-ba jó a niva rugó, csak a niva hosszabb+keményebb(am a kombik rugója is keményebb). Szóval leginkább csak a "körök" átmérője egyezik. Am a körök átmérője megegyezik még a nagypolski, wartburg tourist, 123-as merci, zuk rugóival.
2010. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és a volga. De ezt nem erőltetném, meg még a zsukkét se, m ezek olyan kemények, h ha gyári a kaszni, szóval nincs megerősítve, akkor pár bukkanó után átszakítják a tornyot...
2010. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Samara rugói másak, nem csereszabatosak a klasszik rugókkal. Azok közül - ha jól emlékszem a szakirodalomra - három keménységi osztály volt, a nagyok (1500-1600-Niva) csak a legkeményebbeket kapták meg. A kombiké hosszabb, mint a négyajtósoké, a Niva hátsója is hosszú, az első nem ugrik be, hogy milyen.
2010. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor szerzek egy pár nívát, mert a warbim nagyon kaki hátul, berakok egy benzineskannát és már leül egy kis túlzással:D
2010. szept. 27. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!