Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kocsi alját odavertem egy...

Kocsi alját odavertem egy kivágott fatuskónak, jelenleg semmi baja de később még lehet?

Figyelt kérdés

Füves területre hajtottam be és nem vettem észre a magas fűben egy kivágott tuskót. Az első része semmit nem kapott, a koppanás akkor hallatszódott amikor már jó felével ráhajtottam. Tehát a hátsó része sínylette meg.


Jelenleg semmi baja, ha alánézek sem látok semmit. Kell ettől függetlenül még aggódnom?


Ford Focusról van szó. (MK3)



2022. okt. 23. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Gondolod majd később fog behorpadni, vagy elszakadni valami?
2022. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kipufogót nem e sértette esetleg vagy nem e szakadt/repedt?

Ezeket nézd át

Olajteknőt is nézd meg azért a motortér alatt.. vagy nem e csepeg a motorolaj esetleg ha csak éppen kilyukasztotta..

2022. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha később is odavered...
2022. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Alá néztél egyáltalán vagy mire vársz?
2022. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, persze. 1-re ne hallgass, lehet belőle később is probléma. Focus hátsó felfüggesztése multilink, ha pl. elhajolt valamelyik lengőkar, akkor az most szépen nyalja a gumit. Egyáltalán nem biztos, hogy lett baja, de ha hallottál koppanást, akkor nyilván valamit megütött. Érdemes lenne utánajárni, hogy mit és mennyire.
2022. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rozsdásodást is okozhat, ha az alvázvédőt megsérült.
2022. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Először egy koppanás, utána meg karcolás hangot hallottam. Nem mentem gyorsan, 2km/h-val gurultam amikor hozzáért.


Alánéztem de nyilván nem tudtam normálisan csak amennyire beláttam, a kocsi indul pöcc röff, megy is és nem hagy maga után olajcsíkot tehát feltételezem nem sérült az olajteknő.

2022. okt. 23. 13:42
 8/9 anonim ***** válasza:

2 vagyok

Most ugrott be egyszer én is jártam így csak én egy parkolóhelyre álltam meg a piacnál a legszarabb helyen mivel tele volt a legutolsó zug is

Egy jó nagy padkát képzelj el de esős idő volt, ahol felmentél a padkára ki volt földelve de a padka túlsó oldalánál jó nagy lyuk végig észre sem vettem


Az egész padka végighorzsolta a kocsim alját az egy Lupo volt, sajnaltam leallni onnan.. volt hangja ahogy surolt

De nem lett baja

Ha nekem nem lett sokkal durvabbtol neked sem valoszinu :)

2022. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szép is lenne, ha hátul akad el és folyik az olaj...

Ha ennyire aggódsz, vidd be egy szervízbe, nézzenek alá.

Egyébként miért nem álltál meg?

2022. okt. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!