Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik autómegoszt...

Szerintetek melyik autómegosztó a legjobb Budapesten SHARE NOW, greengo vagy a MOL limo?

Figyelt kérdés
Gondolok itt ár érték arány, lefedettség, probléma mentesség stb.

2022. okt. 25. 06:35
A kérdező szavazást indított:
SHARE NOW
Greengo
MOL limo
8 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a ShareNow-t szeretem a legjobban, mert az ügyfélszolgálatuk eddig mindig gyorsabb és kedvesebb volt mint a Mol Limo-nál, eddig egyetlen egy alkalommal fordult csak elő hogy baj volt a bérelt autóval (Fiat 500-nak úgy húzott jobbra a futóműve mint az állat, szerintem betaláltak vele egy padkát korábban és elment valami), akkor jeleztem még menet közben, visszakaptam a bérlés díjának a nagy részét és vették is ki az autót egyből mikor leraktam. Mol Limonál már több gondom volt és sosem voltak segítőkészek, egyszer nem tudtam lezárni egy Merci A-osztályt mert azt mondta nyitva az ablak pedig visszahúztam és vagy ötször megismételtem, mire megoldották ment a bérlésem még vagy 5 percig, késésben is voltam úgyhogy kifejezetten fontos lett volna hogy én ott ne időzzek többet a kelleténél amit udvariasan jeleztem is, nem kaptam semmit érte, levontak nem is 5 hanem 3 percet és csókolom. Ugyanez amikor egy Picanto nem indult, nem is tekert az önindító, jeleztem és még engem néztek hülyének hogy há' de az lehetetlen biztos NEM A SAJÁT AUTÓKULCSOMAT PRÓBÁLOM-E. Szóval na, lehet hogy csak pont kifogtam a pancsereket, de Mol Limonál ügyfélszolgálat nem tetszett eddig.


ShareNow app is jobb szerintem mint a másik kettő, gyorsabb és nem futottam még bele hibába, míg Mol Limonál többször jelzett már autót valahol, ha rámentem akkor meg kiderült hogy már nem elérhető.


Vannak mindenféle "csomagok" is ShareNow-nál jutalmi alapon (többet bérelsz - feljebb kerülsz a ranglistán), ezekért kapsz mindenféle kedvezményeket, pl. tudsz éjszaka végig ingyen lefoglalni autót, ami nekem már többször nagyon jól jött, és kapsz sok extra fix idős csomagot amik szintén megérhetik. Havidíjuk is jó, 1000 forint / hó, cserébe kapsz azt hiszem 20 vagy 25 százalék levonást a percdíjas bérlésből, gyakorlatilag egyetlen 35-40 perces bérléssel már vissza is jön a havidíjad. Ez Mol Limonál is valahogy így van, Greengonál is gondolom de azt nem néztem.


+ szerintem ShareNow-nál vannak a legjobb autók, nagy az átfedés, de például okosabban vannak extrázva az azonos típusok mint Mol Limonál, nyáron Mini Cabrioval menni egy karikát mindig jó élmény, a Peugeot modellek is tök jók, meg persze itt van a Merciken kívül BMW is.


Greengo-t nagyon régen használtam már, kb 3 éve nem mentem vele, úgyhogy ott nem tudom mi a helyzet, régen jó volt.

2022. okt. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most tudtam meg, hogy a Limón kívül van bármi más, ahol először képeket nem engedett feltölteni, törlés-újraregisztráció után meg regisztrálni sem, és nincs egy rohadt honlap vagy személyes ügyfélszolgálat, ahol regisztrálhatnék, egy k*rva telefont kell nyomkodnom idegbetegen miattuk. Kipróbálom ezeket, köszi!
2022. okt. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!