Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda E-t vagy Mini Countryman...

Honda E-t vagy Mini Countrymant vennétek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 26. 21:53
 1/8 anonim válasza:
16%
Honda Accord-ot. Az összes Mini gusztustalan. :)
2022. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ hogy technika vagy autó érdekel. A Honda-E sokkal modernebb. A Mini borzalmasan ronda - de az útfekvése elsőosztályú.
2022. okt. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Tesó, a Honda E elektromos, a Countrman viszont nem. Először azt találd ki hogy mi hajtsa.


Ha elektromos Mini Cooper és Honda E között kellene választani, akkor passz. A Hondákat jobb autónak tartom, a Mini sportosabb és itt tuti nem lesz baj a kokszolódással. Szerintem vennek egy Minit, majd egy év múlva lecserélném egy Hondára és megtartanám azt.

2022. okt. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jön a kettő egymáshoz? A Honda E egy elektromos miniautó, a Countryman meg egy divat-crossover belső égésű motorral. Oké, hasonló áron kaphatóak, de nem egy kategória és nem egy felhasználási mód.


A kettő közül én biztosan a Honda E-t venném, de csak mert a felhasználási módja az autómnak nekem pont az amire ez való (főleg város, néha 60-70km vidékre) és a régi nagyautómat ami velem van több mint 10 éve úgyis megtartanám nyaralásra - hosszabb útra, de ha neked kizárólagos autónak kell és hosszabb utakat is tervezel akkor egyértelműen Mini, a Honda E reális hatótávja autópályán kb egy Budapest-Balatonnak felel meg egy irányban, és az is csak ha nem nyomod neki. Viszont a Honda E szerintem egy szép kisautó, futurisztikus beltérrel ami nekem nagyon tetszik, városi autónak tényleg nagyon jó.

2022. okt. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező elírta. A kérdésben Mini Countrymant írt de a hashtag az #Mini Cooper
2022. okt. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem, nem írtam el, a Countrymanre gondoltam.


És úgy jön a kettő egymáshoz, hogy nekem ezek tetszenek, és mint írta egyikőtök, hasonló árúak. Vannak fenntartásaim az elektromos autókkal kapcsolatban, de a Honda E lenyűgöző.

2022. okt. 27. 13:42
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

a honda egy kirakatautó. belepakoltak sok felesleges dolgot, amik önmagukban tudnak hasznosak lenni(mint például a teljesértékű 230 V-os aljzat), a kijelzőrengeteg is valakinek tetszhet(nekem amúgy bejön), de mint autó, nem az igazi. a hatótávja középszerű, a kamerás tükrök sem jók minden körülményben.


szóval használati szempontból egy countryman azért sokoldalúbb. én elektromos autónak biztos nem honda e-t választanék.

2022. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Inkább mini. Végül mit vettél?
2023. jún. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!