Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi Suzuki Swiftet kik...

Régi Suzuki Swiftet kik használnak még az alábbi célcsoportokon kívül?

Figyelt kérdés

- pizzafutárok

- frissjogsis kezdő 18 évesek

- cigányok


Az előbb felsoroltakon kívül kik járnak még régi Swifttel?



2022. okt. 28. 16:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Pl olyanok akiknek csak erre van pénzük és nem attól áll a cerka hogy mi van ráírva hanem simán szeretne eljutni A pontból B be. Lehetőleg alacsony fogyasztással és alacsony fenntartási költségekkel.
2022. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Olyan emberek akik a lehető legkevesebb pénzből szeretnék megoldani az autózást.A cigányokat inkább egy 20-25 éves lefingott VW-ben vagy prémium triós autóban képzelem el.

Még egy tipikus felhasználócsoport a kisnyugdíjasok,főleg vidéken.

2022. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha kikopnak a mindennapi forgalomból, jópofa veteránautók lesznek majd.


De amúgy bárkinek jó, aki nem autópályázik hosszan, takarékos megbízható, és kövezzetek meg, de szép, arányos autó is.

2022. okt. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

a kérdező igazi fasiszta stílusban kérdezett...baszki menj el egy nagy áruház parkolójába, és meglátod, a jelzett kategóriából senki nincs, csakis más, becsületes munkabérből vett szwiftek tulajdonosai.


Próbálj meg lenyugodni, és némi tisztelettel beszélni...bár ez nehezen fog menni

2022. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Én már elmúltam 60 éves, második autónak, munkába járáshoz vettem egy 20 éves Suzukit. Azért, hogy a családi "elegáns" autónkat kíméljem. 260 ezerért vettem, de elvitt 100 ezret mire rendbe tették. Semmi bajom nincs vele, de igaz, hogy erre való. Napi 30 km.-t autózok vele, és amikor a Suzukival megyek, lenyomnak az útról, én vagyok a Suzukis vén hülye. Ha a másikkal vagyok, újra "rendes" autósként kezelnek. Nem volt ám még olyan régen a szocializmus a csoda verdákkal!
2022. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
A golfomba 200 volt csak a féktárcsa+ betét csere. 100-ból rendbe tették a suzukit, az nagy dicséret a szerelőnek és a suzukinak is.
2022. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Jajah ma is láttam cigókat egy agyon vágott első generációs a4-el, utánfutóval 😂😂 nem suzukiznak azok.
2022. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
#3: Nekem is baromira tetszik a régi Swift, mondjon bárki bármit. 😊 Olyan kis minimalista, letisztult. Mindig is szerettem, bár nekem sosem volt sajnos.
2022. okt. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%
Én munkábajárosnak/szaladgálósnak használom 23 évesen. Minden másra ott az a8.
2022. okt. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%
... És a mastercard
2022. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!