Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet ellenőrizni az autó...

Hol lehet ellenőrizni az autó felszereltségét?

Figyelt kérdés
Rendszám, vagy alvázszám alapján rá lehet keresni, hogy egy adott autó mivel van felszerelve? Például van-e benne elektromos ablak, ülésfűtés, riasztó stb.

2022. okt. 29. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Hogy lehetne?
2022. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ezt kérdezem…
2022. okt. 29. 17:23
 3/9 L.. István ***** válasza:
100%
Dehogyis. Talán a gyártó cég adatbázisában, de az biztos, hogy nem nyilvános.
2022. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Gondoltam erre is van valami megoldás, mint a Carvertical csak ott ugye a jármű előéletét lehet lekérdezni.
2022. okt. 29. 17:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen autó. Pl. Opelnél van olyan weboldal, ahol vázszám alapján meg lehet nézni a pontos listát, hogy milyen extrákkal gyártották az adott autót. Más márkánál is talán van ilyen, ezt nem tudom...
2022. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Van mikor a felszereltség alapján megtudhatod, hogy mit tettek bele.Mint pl Ford esetén a Gia, de ugye ez az alap felszeretségeket takarja, erre még kérhetett a vásárló plusz dolgokat.

De pl az Octaviám csomagtartójában van egy matrica, amin rajta van a motor, váltó típusa, színkód stb

[link]

Carverticalt meg hanyagold! Nekem konkrétan semmit nem talált, még egy óraállást se tudott mutatni, pedig magyarországi első forgalombahelyezésű az autóm, és volt is sérülve amire fizetett a biztosító, mégis azt írta, hogy nem volt sérült.


Alvázszám alapján meg nem tudom hogy gondoltad a felszerelés lekérdezését, mert azt akkor tudod meg főleg ha ott vagy az autónál, és akkor már magad is megnézheted vagy megkérdezhetetd a tulajt.

2022. okt. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából egy Octaviarol lenne szó és igen a plussz dolgokra lennék kíváncsi. A hirdetésben az alvázszám is szerepel, ezért gondoltam, hogy esetleg az alapján rá lehet-e keresni.
2022. okt. 29. 17:48
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg próbáld meg ide beírni az alvázszámot

[link]

2022. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Régen a vin decoderek tudták, de már nem tudok egy ingyeneset sem. Én kíváncsiságból lekértem carverticalnál az Octaviám adatait, és nekem kiadta az extralistát. De más hasznosat nem, ehhez képest pedig rohadt drága. Egyszerűbb a helyszínen végigbogarászni, hogy minden benne van-e, ami a hirdetésben szerepel.
2022. okt. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!