Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik olyan autó alkatrész...

Létezik olyan autó alkatrész apróhirdetési oldal, ahova fel lehet tölteni "keresek" hirdetést?

Figyelt kérdés
Az autómba keresek komplett ülésgarnítúrát, de a sok extra miatt a típuson belül egy ritka fajta jó csak, és sehol nem találom. Létezik olyan oldal, ahol feladhatok hirdetést, hogy ezt keresem, és az alapján egyből megtalál valaki, akinek van ilyen?
2022. okt. 30. 04:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármelyik hirdető oldalra kiírhatod, de ez nem úgy működik hogy "az alapján egyből megtalál valaki, akinek van ilyen?"

Én ha el akarok adni valamit, meghírdetem, de soha nem böngészem a netet, hogy keres-e valaki olyat amit el akarok adni.

Meghírdetem a megfelelő olal(ak)on, és várok.

2022. okt. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Az összes. A kérdés további részét elképzelni sem tudom, hogy gondoltad.
2022. okt. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Lépj be a típusod FB csoportjába,sokszor van hogy csoporton belül kelnek el ilyen specifikus alkatrészek és csak ott hirdetik meg
2022. okt. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Úgy úgy ahogy a 3-as írja....


Én sem keresgélek a neten, ha valami kell akkor beírom a csoportba, hogy "Keresek xyz alkatrészt" és jönnek a válaszok hogy ki, hol, mennyiért adja..

2022. okt. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!