Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az emberek miért nem szeretik...

Az emberek miért nem szeretik a gázüzemű autókat?

Figyelt kérdés

2022. okt. 31. 19:47
1 2
 1/16 Revolúcióbiológus ***** válasza:
8%
Mert az ócska japán és koreai autók többsége nem nagyon működik jól gázüzemű átalakítással.
2022. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Az a baj velük hogy nagyon sok km után térül meg a ráfordított összeg. Tehúát egy magán embernek aki keveset megy nem éri meg, hiába olcsóbb ez.

Vinni kell külön vizsgázni a rendszert és csak úgy mehet műszaki vizsgára is.

Mély garázsokba se lehet leállni.

De sok szerviz se vállalja el a gáz rendszer miatt.

2022. okt. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Harmatgyenge lesz tőle a motor. Cipelned kell a palackot. A palack szivároghat és belobbanhat a gáz. Megéri? Szerintem nem.
2022. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Miért kéne szeretni? Az a baj, mindig jön egy őrület amit sokan megkajálnak hogy milyen szuper de ettől még a technika nem lesz jobb...
2022. okt. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Volt pár gázuzemű autóm, egy magyar rendszámos, három német, Audi a4 1.6, Mitsubishi Outlander 2.4, Volvo V50 2.4 és G Astra 1.6


1. Megtérülés, kit érdekel, gázra szerelve vettem őket mind jó áron

2. Harmatgyenge motor, ilyent egyiknél sem tapasztaltam

3. Mélygarázs, nem sűrűn járok olyan helyen, de volt,hogy bementem, a magyar rendszámosnál műszaki után vettem is le az lpg-s matricát, a németnél eleve nem volt

4. Műszaki,nem viheted bárhová, de fél perc google-zés után megtalálod azokat a helyeket ahová igen

5. Szerelők nem vállalják, ilyennek sem találkoztam még, pedig a Mitsubishin hegeszteni is kellett a hátsó tengely körül

2022. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Az emberek miért nem szeretik a pacalt?
2022. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Én egyrészt azért nem szeretem, mert kevés kivétellel (pl. Dacia Logan LPG változat) ezek nem gyári megoldások, hanem ezzel foglalkozó cégek külön csinálják. Ennek így kisebb a megbízhatósága, meg amúgy sem szeretem a nem gyári megoldásokat.


Másrészt nekem nem ér meg annyit a bonyolitással járó plusz hibalehetőség. Többet számít az egyszerű karbantarthatóság és a megbízhatóság, mint hogy valamennyit ilyeneken spóroljak.

2022. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
#6 Van aki nem szereti? Errefelé mindenki imádja.
2022. okt. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Benzinre van árstop, gázra nincs így lassan utoléri árban, és egyre kevésbé éri meg. Amúgy jó kérdés, talán félnek is tőle az emberek, csomagtartó helyet foglal, pénzbe kerül stb
2022. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Mert régen rengeteg sufnituning garázs varázs átalakítás volt ami muszerezettseg és szakértelem hiányában xar is lett, betegaggya téve az autót. És ez terjedt el, mert olcsojozska utána a gázt szidta, nem a saját hülyeséget.

Ha minőségi átalakítás van akkor nagy is jó a gázos autó. Lsd Lengyelország...

2022. nov. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!