Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány éves korig lehet hivatalo...

Hány éves korig lehet hivatalossan gépkocsit vezetni 80éves vagy több?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
amíg egészségügyileg alkalmas
2010. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Hivatalos felső korhatár nincs: addig vezethetsz, amíg az orvosi vizsgálaton alkalmasnak minősítenek.

(a "hivatalosan" szóba elég egyetlen "s" is, illetve nincs megtiltva egyes írásjelek mondaton belüli használata)

2010. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%

Szóval amíg van pénzed az orvost lefizetni.

Mikor nyugdíjba megy valaki, abban a pillanatba elvenném a jogsiját is.

2010. szept. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tatám nyugdíjas, és nagyon jól vezet, nem ettől függ. ÉN viszont a fiatal srácoknál kitolnám 20 évre a korhatárt. Azért nézzük már meg, hogy a legtöbb halálos balesetet ők okozzák.
2010. szept. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Hát szerintem is bekéne vonni annak aki nem alkalmas rá csak ezt nehéz kiszürni. Ezt nem lehet rákiabálni hogy öreg vagy fiatal és azért. Lásd én 20 éves és már 100.000 km tul vagyok balesetmentesen.És még csak másfél éve vagyok a szakmába.
2010. szept. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
elözö vagyok pl egy normális páv vizsgával kilehet szürni hogy ki alkalmas vezetésre.Ezért is találták ki ezt kéne kötelezővé tenni nem azt hogy xy orvos megnézi hogy jo e a szeme meg kitud olvasni pár számot a babos könyvből.
2010. szept. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%

ma 17:05!


jó nagy hülye vagy. ha 20 évesen kapná meg valaki a jogsit azzal mi változna? ugyanúgy meg kéne neki szokni az autót a forgalmat ahoz hogy biztonságosan tudjon vezetni mint a 18 évesnek. ha valaki 30 évesen kap jogsit akkor annak is szokni kell a forgalmat mire tapasztalatot szerez.

ezt különben ugy birom akinek van már 10 éve vagy x éve jogsija az leszólja azt akinek csak pár hónapja van. akinek van 10 éves jogsija annak is volt valamikor pár hónapos. vagy talán neked adtak a jogsihoz pártizezer kilométernyi tapasztalatot?

félelmetesen hülyén gondolkozol.

2010. szept. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez jogos anyámnak is ezer éve van jogsia de jó ha vezetett pár száz km vele.De ezzel ő tisztába is van hogy nem tud vezetni csak sok olyan van vele ellentétben aki azt hiszi hogy igen. Ezért nem mérvadó hogy hány éves.
2010. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
30%

"Tatám nyugdíjas, és nagyon jól vezet, nem ettől függ. ÉN viszont a fiatal srácoknál kitolnám 20 évre a korhatárt. Azért nézzük már meg, hogy a legtöbb halálos balesetet ők okozzák."


Jó hülye vagy te b+. Anyádat, azt tolnám... meg

2010. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Biztos magyar tanár vagy ,de azért köszike
2010. szept. 28. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!