Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy Opel astra F 1.7 TD...

Adott egy Opel astra F 1.7 TD Isuzu motorros. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Szépen indul. Üzemmelegen, menet közben egyszer csak nem húz, azután megáll. Utána legrosszabb esetben 2-3. indításra újra indul.

2022. nov. 1. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Nekem G Astrám volt ugyan ezzel a motorral és ECU hiba okozta nekem ugyan ezt a hibát. Szerelő ismerősöm elküldte egy baromi jó szakemberhez aki ezeknek a felújításával is foglalkozik, megcsinálta visszaküldte és nem volt vele gondom többet. De az adagoló vezérlő elektronikája is okozhat hasonló gondokat, de akkor nem csak üzemmelegen jelentkezne ez a hiba. Lehet az is gond lesz.


De kezdésnek vidd el hibakód kiolvaásra és akkor okosabb leszel.

2022. nov. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Diagnosztikával meg kell nézni. Az is lehet, hogy az adagoló elejti a nyomást.
2022. nov. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez egy egyszerű dugulás is.
2022. nov. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Ma reggel beindítottam, szépen indult, alapjárat is szép volt. Bemelegedett és elindultam vele. Útközben egyszer csak nem gyorsult, majd megállt. Ujraindítottam és beindult, de az alapjárat 500 as fordulaton ketyegett, meg fulladozott. De ha gázt adok akkor felpörög szépen. De amint nem nyomom a gázpedált megáll.

2022. nov. 2. 08:58
 5/5 anonim ***** válasza:
...üzemanyagszűrő mikor volt cserélve?
2022. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!