Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha gumi szervizben tervezek...

Ha gumi szervizben tervezek venni téli gumit szettet, akkor mire kell figyelnem?

Figyelt kérdés

Egy már elég kopott (1 defektes) szettet vinnék oda, ami felnin van.


Ha olyan szervizről van szó, akik árulnak is gumit, akkor lehet kompletten kérni, hogy szedjék le a régi gumit, tegyék felnire, majd autóra?


A használt gumit érdemes visszakérni? Vagy 1 db defektessel semmit nem ér a szett?



2022. nov. 4. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, mindent kompletten megcsinálnak, ha kéred. Ellenőrizd a méretet és a DOT számot, pár nap múlva húzz utána a csavaroknak.

Visszakérni szerintem nincs értelme, ha nem eladható értelmes áron

2022. nov. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, csináltam már ilyet, bementem, mondtam milyet kérek, kicserélték, fizettem, ágyő. A gumikat nem érdemes visszakérni, csak így magában alig adnak érte valamit, főleg ha defektes és el van kopva. Hagyd csak ott a régit.
2022. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van aki visszakéri és ültet bele virágot, kb másra nem tudom elképzelni.

Ha kopott, eladni se tudod.

2022. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kopott gumit nincs értelme visszakérni....

Az otthagyásért valószínűleg fizetned kell majd 1-2e forintot plusszban.


DOT számot még ellenőrizd felszerelés előtt, nehogy valami 4-5 éve állt gumit sózzanak rád.

2022. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, egy gumi szerviz erre való, ez a dolguk.

Én pont tegnap szereltettem ugyanígy. Vittem 4 kereket, vettem 4 gumit és kicseréltettem. Én a régi gumit ne kértem vissza. Nem számoltak fel rá plusz költséget, én meg úgyis a hulladékudvarban adtam volna le. Egy utat megspóroltak ezzel nekem. 5-6 mm-es nem defektes Micehlin Alpin A4-es szett volt, de már nagyon öreg. Ezért dobtam le. Lomnak nem akartam tartogatni.

2022. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!