Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyíregyháza Jász motor vélemén...

Nyíregyháza Jász motor vélemények?

Figyelt kérdés
2022. nov. 5. 15:43
 1/5 anonim válasza:
Nem ajánlom.
2022. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos késön jöttem rá.
2022. dec. 21. 18:57
 3/5 anonim válasza:
Sajnálom, egy ismerősöm is későn jött rá. Pár százezre bánja. 😢
2023. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Háromszáznegyven ezerért vettem efy barton 124ccm cross. Jól nèzki. Mi a túlajjal úgy állapodtunk meg hogy ha szervízbe kell vinni akkor kijönnek èrte ès be viszik mivel elmondtuk hogy nincs után futó. Akinek meg lenne az elèg messze lakik most egy x5-ös BMW-be nem tudom hogy rakom be a mocit. Szóval mikor odakerült volna az idő hogy bekell vinni szervizelni akkor azt mondták nem jönnek ki èrte nekünk kell bevinni. Szóval csak a pènzt nèztèk 3 szór is lett velük beszèlve ès azt mondták hogy nem náluk a cègnèl nincs olyan hogy kijönnek ès be viszik meg. Rá kèrdezztem hogy mennyi a szervíz 5 órás szervíz lett volna óránként tizezer 😐😐😐😐😕😕🤬🤬🤬. Szóval senkinek nem ajánlom. Meg alapból akumlátor töltőt azt kellet volna adniuk. Meg mèg azt sem mutatták meg hogy hogyan kell tölteni semmit.
2023. jan. 10. 16:40
 5/5 anonim válasza:
Ismerős kálváriáját nem írom le, de 400 ezret bukott legalább.
2023. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!